logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

Nulvi - Skort dames

7,6/10
Delen 
-60%

• Ademend
• Biologisch katoen
• GOTS-gecertificeerd
• Met anti-diefstalzakje
• Elastisch

Meer informatie

 Levertijd: wordt geladen..

Kleur: Groen
Maat:

Nulvi - Skort dames

24,00

59,99

Niet-leden: 69,99

Verkoop door ANWB

De voordelen van de ANWB webwinkel
  • Gratis verzending vanaf 50,- voor ANWB-leden
  • 30 dagen bedenktijd
  • Gratis retourzending

Productinformatie

De Nulvi skort voor dames van Human Nature combineert de stijl van een rok met de functionaliteit van een korte broek, waardoor je moeiteloos kunt schakelen tussen diverse activiteiten zonder van kleding te hoeven wisselen. Ervaar het comfort van een rok, geniet van de vrijheid in je bewegingen, en voorkom schuren dankzij het binnenbroekje, ideaal tijdens wandel- en fietstochten.

Gemaakt van 98% biologisch katoen en 2% elastaan biedt de skort een optimaal comfort. Verder is de skort GOTS-gecertificeerd. GOTS staat voor Global Organic Textile Standard, een wereldwijd erkende norm voor biologische vezels. De Nulvi skort valt op door de stijlvolle kakigroene kleur en de elastische taille. Verder is de skort voorzien van zeven zakken, waaronder twee steekzakken, twee opgestikte klepzakken aan de zijkant, twee klepzakjes op de kont en een telefoonzakje op de linkerpijp van het binnenbroekje. Aan de binnenkant van de taille zit een anti-diefstalzakje waarin je belangrijke spullen kunt opbergen. Het uitvouwbare reflecterende flapje in de linker achterzak zorgt voor zichtbaarheid in het donker.

Materiaal:
98% Biologisch katoen, 2% Elastaan

Kenmerken

Reviews

7,6/10
23 reviews
43.4783/100
30.4348/100
4.3478/100
4.3478/100
17.3913/100

W van Adelberg

23 oktober 2025
8/10
Beoordeeld
Leuke en handige rok die fijn is op de fiets.

HJM

23 oktober 2025
8/10
Beoordeeld
Prima verzorgd! Mooie kleur, korter dan ik gedacht had, maar heerlijk met een binnen broekje .

marja

15 september 2025
2/10
Beoordeeld
Was niet wat ik.bedoelde en was te klein Stof vond ik te grof.

Deurloo

21 augustus 2025
10/10
Beoordeeld
Super snel en mooi product

OvBragt

13 augustus 2025
8/10
Beoordeeld
Zit fijn, is wel zwaar van stof en warm. De ouderwetse skorts van jitsa zitten beter. En waren ook netter vond ik. Jammer dat deze niet meer verkrijgbaar zijn. Alleen de blauwe jitsa is nog te krijgen.