Nonna
Percolator - Inductie - 500ML - RVS
Levertijd: wordt geladen..
Prijs
Percolator - Inductie - 500ML - RVS
26,99
30,00
- Gratis retourneren binnen 30 dagen
- Gratis verzending
- Direct uit eigen voorraad geleverd
Productinformatie
De Nonna percolator is geschikt voor het zetten van espresso op een eenvoudige manier. Je gebruikt de percolator op het fornuis en hebt geen elektriciteit nodig. Dat maakt dit koffiezetapparaat handig voor thuis, op reis of tijdens het kamperen.
Deze percolator heeft een inhoud van 500 ml en is geschikt voor het zetten van maximaal 9 kopjes espresso. Je vult het onderste reservoir met water en het filter met gemalen koffie. Tijdens het verwarmen stijgt het water omhoog en loopt het door de koffie, waarna de espresso bovenin wordt opgevangen.
De percolator is gemaakt van roestvrij staal. Dit materiaal is stevig en geschikt voor langdurig gebruik. Het handvat blijft koel tijdens het zetten, zodat je de percolator veilig kunt inschenken.
Dit product is van Nonna en bedoeld voor iedereen die graag koffie zet zonder ingewikkelde bediening.
Specificaties:
- Type: percolator
- Inhoud: 500 ml
- Aantal kopjes: 9
- Materiaal: roestvrij staal
- Geschikt voor: gas en elektrische kookplaten
Specificaties
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| EAN | 8714426430687 |
| Merk | Nonna |
| Artikelnummer | a4d50cfe-c0b3-425b-aa9f-f9203e7d7519 |
| Materiaal | RVS |
| Verplichte CE Markering | Zichtbaar |
| Hoogte (CM) | 21 |
| Lengte (CM) | 11 |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Inclusief filter | Ja |
| Fabriek onderdeel nummer | 8714426430687 |
| Aantal kopjes | 9 |
| Uitwasbaar filter | Ja |
| Geschikt voor type warmtebron | Gas, Inductie |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | GS Interfer B.V. |
|---|---|
| Adres | Witgoudweg 8 1362 JD Almere |
| Emailadres | info@gsinterfer.com |