logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

Mission - 2,5 layer jas heren - Human Nature

8,2/10
Delen 
-70%Alleen in de winkel
• Waterdicht 10.000 mm
• Winddicht
• Zichtbaar getapete naden
• 2,5 layer
Meer informatie
Kleur:
Maat:

Mission - 2,5 layer jas heren - Human Nature

36,00

119,99

Niet-leden: 139,99

Verkoop door ANWB

De voordelen van de ANWB webwinkel
  • Gratis verzending vanaf 50,- voor ANWB-leden
  • 30 dagen bedenktijd
  • Gratis retourzending

Productinformatie

Blijf de elementen altijd een stap voor met de Mission 2,5 layer jas. De 2,5 Layer jas heeft een eigentijdse uitstraling en is verkrijgbaar in donkerblauw en donderrood. De jas is uitgerust met een verborgen borstzakje en twee handzakken, zodat je al je benodigdheden veilig kunt opbergen. Net als andere 2,5 layer jassen heeft deze jas onderarm ventilatie, maar de Merloi gaat een stap verder met een slimme perforatie onder de armen voor optimale luchtcirculatie. Daarnaast beschikt de jas over een donkergrijze reflectiestreep op het rugpand, waardoor je beter zichtbaar bent in het donker.

De capuchon is afneembaar en verstelbaar, waardoor je kunt kiezen voor extra bescherming tegen de elementen of een meer gestroomlijnde look. Met een ademend vermogen van 10.000 gm, zichtbaar getapete naden en een waterdichtheid van 10.000 mm biedt deze jas maximale bescherming tegen wind en regen. Houd er rekening mee dat een 2,5 layer jas niet gevoerd is en puur dient als een hardshell laag. Wil je extra warmte toevoegen? Combineer de jas dan met een warm fleecevest, een donsjas of een gebreide trui.

Functionaliteiten:
✓Winddicht, waterdicht en ademend tot 10.000 MM/GM
No PFAS intentionally added
✓ Zichtbaar getapete naden
✓ Warmteregulerend
✓ 2,5 layer
✓ YKK-rits
✓ Ventilatie onder de armen
✓ Afneembare capuchon
✓ Windvanger achter de rits
✓ Verstelbaar in de taille en aan de onderzijde

Benieuwd hoe je deze jas het beste kunt onderhouden? Klik hier.

Kenmerken

Specificaties

EAN

8718451804499

Merk

Human Nature

Ademend

Ja

Buitenstof

Polyester

Type sluiting

Ritssluiting

Pasvorm

Regular Fit

Kleding-mouwlengte

Lange mouwen

Elastisch

Ja

Artikelnummer

20023658

Strijken

Niet strijken

Getapete naden

Ja

Wassen

Fijne was 30 graden

Waterkolom categorie

2: 5.000 tot 10.000 mm

Waterdicht

Ja

Windvanger

Ja

Winddicht

Ja

Garantie (jaar)

1

Samenstelling materiaal

100% Polyester

Geslacht

Heren

Vulling

Geen

Ademend vermogen

Tot 10.000 gm

Drogen

Nee

Reviews

8,2/10
13 reviews
46.1538/100
38.4615/100
7.6923/100
7.6923/100

H. van der Spoel

22 september 2024
8/10
Beoordeeld
Layer jas goed product.ziet er goed uit dus tevreden.

C Lentjes

8 augustus 2024
4/10
Beoordeeld
Prachtige jas maar de maat valt idioot groot uit. In de winkel een andere kleur gekocht maar ook daar vielen de maten heel raar uit. De ene L was nog groter dan en XL en andersom. Kortom mooie jas slechte maatvoering.

klant Bobby

21 mei 2024
10/10
Beoordeeld
Prima jas voor een mooie prijs, en lekker licht.

mevrouw wytske groen,

1 mei 2024
10/10
Beoordeeld
Goed waterdicht en comfortabel

F.L. van der Markt

28 april 2024
8/10
Beoordeeld
De jas past en staat goed, maar toen ik een paar uur na de bestelling nog eens keek op de website, werd hij aangeboden met 50% korting. Dat scheelt bijna 60 euro. Ik heb een brief hierover gestuurd en kreeg een telefoontje dat er 59,99 gestort zou worden op mijn rekening. Tot op heden heb ik niets ontvangen. F.L. van der Markt