logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage
  • Ivy Chain 9210 - Kettingslot 85 cm - Abus
  • Ivy Chain 9210 - Kettingslot 85 cm - Abus
Ivy Chain 9210 - Kettingslot 85 cm - AbusIvy Chain 9210 - Kettingslot 85 cm - Abus
Abus

Ivy Chain 9210 - Kettingslot 85 cm - Abus

  • Lengte: 85 cm
  • ART-3 certificering
  • Gebruiksvriendelijk
  • Speciaal gehard staal
  • Kettinghoes met lange levensduur
klant: 8.5
Alleen in de winkel
Ledenprijs
74,99
Reguliere prijs
84,99
Log in en bespaar direct € 10,-

Ivy Chain 9210 - Kettingslot 85 cm - Abus

74,99

Niet-leden: 84,99

Verkoop en verzending door ANWB

  • Gratis thuisbezorgd vanaf 50,-
  • Gratis afhalen in ANWB Winkels
  • Gratis retourneren binnen 30 dagen

Productinformatie

Zet je waardevolle fiets of scooter vast met de IVY 9210 kettingslot van Abus. Het kettingslot met een lengte van 85 cm en een diameter van 10 mm biedt goede bescherming bij parkeerlocaties met een hoog diefstalrisico zoals een treinstation. De ketting is verkrijgbaar in verschillende lengtematen. Hoe langer de ketting, hoe makkelijker de fiets vastgezet kan worden aan een vast object. ART-3-sloten zijn voorzien van dikkere schakels dan sloten met een ART-2-certificereing en zijn vooral bedoeld voor brommers, scooters, dure e-bikes, speed pedelecs en elektrische bakfietsen.

Testwinnaar ART-3-sloten Fietsslotentest 2022 ANWB
Wij testen regelmatig verschillende fietsen en fietsaccessoires. Klik hier voor de testuitslag. Dit keer testten we twintig fietsloten: twaalf ART-2-sloten en acht ART-3-sloten, van merken als Abus, AXA, Treloc, HEMA en FALKSX. Alle sloten uit de test zijn getest op braakbestendigheid door Stichting ART en wij hebben de sloten vooral getest op gebruiksgemak.

De IVY 9210 ketting van Abus komt in de categorie ART-3-sloten als winnaar uit de test. “Dit het enige fietsslot waarbij je de ketting récht in het slothoofd klikt (en niet haaks erop) zodat een gesloten ketting een ‘perfecte cirkel’ vormt. Andere pluspunten zijn onder meer de zeer slijtvaste hoes en het gebruiksgemak.”

Ook als beste getest door de Fietsersbond

Specificaties kettingslot:
✓ Level: 13

✓ Gewicht: 2440 gr

✓ Inclusief 2 sleutels

✓ Sterke ketting: Ø 10 mm

✓ Lengte van het slot: 85 cm

✓ Ergonomische gevormd slothuis

✓ Gebruiksvriendelijke symmetrische sleutel

✓ Meshwebbing kettinghoes voorkomt lakschade en heeft een lange levensduur

✓ Ketting, slothuis en de interne delen van het slotmechanisme zijn gemaakt van speciaal gehard staal

Kenmerken

Specificaties

Geschikt voor transportmiddel

Bakfiets, E-bike, Speed pedelec, Stadsfiets

Materiaal & afwerking

Materiaal

Staal

Functies & opties

Gereedschapsloze bevestiging

Geschikt voor

Geschikt voor

Bakfiets, E-bike, Speed pedelec, Stadsfiets

Geschikt voor insteekketting

Nee

Afmetingen & gewicht

Gewicht (KG)

2,44

Lengte slot

85

Lengte (CM)

85

Veiligheid & keurmerken

ART certificering

***

Keurmerk

EN 1078

Security Level

13

Garantie & service

Garantie (jaar)

2

Overige kenmerken

Kleur

Kleurloos

EAN

4003318886911

Merk

Abus

Artikelnummer

20023474

Te openen met

Sleutel

Type slot

Kettingslot

Type fiets

Bakfiets, E-bike, Speed pedelec, Stadsfiets

Productveiligheid

Verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU

ABUS August Bremicker Söhne KG

Adres (dit is geen retouradres)

Altenhofer Weg 25, 58300 Wetter Germany

Emailadres

info@abus.de

Reviews

8,5/10
11 reviews
45.4545/100
45.4545/100
9.0909/100

JH Kroese

28 februari 2026
4/10
Beoordeeld
Het slot is prima. Wel zwaar maar ja dat is inherent aan. Maar 85 cm is niet lang om bv een dikke paal of boom. En soms is geen hekje waar hij aan vast kan. We wonen op het platteland. Beter is om een beter slot op de fietsen te bedenken. Dat de verzekering dit nodig heeft is toch ook belachelijk. Om elke keer je fiets op deze manier extra vast te moeten zetten. Als je 80 bent loop je te prutsen met zo’n zwaar hangslot.

Guus Siezenis

2 januari 2025
10/10
Beoordeeld
Perfecte fietsketting. Slot steekt niet uit, prima

J Nieuweveen

25 augustus 2024
8/10
Beoordeeld
Groot en stevig

Danny van Esveld

14 april 2024
10/10
Beoordeeld
Gewoon een goed slot wat voldoet aan strenge eisen

Alwina Pagee

5 april 2024
8/10
Beoordeeld
Zeer solide slot dat echter één nadeel heeft: de sleutel gaat er niet gemakkelijk in en uit. Ook niet nadat ik slotspray gebruikte. Dat had ik niet verwacht van zo'n toch wel kostbaar slot van een gerenommeerd merk.