Topaz – Laarzen dames – Human Nature
8,2/10
SALE
• Suède leer
• Waterdicht
• Binnenzijde van imitatiebont
• Uitneembare inlegzolen
• Waterdicht
• Binnenzijde van imitatiebont
• Uitneembare inlegzolen
Kleur:
Maat:
Topaz – Laarzen dames – Human Nature
70,00
139,99
Niet-leden: 159,99
Verkoop door ANWB
De voordelen van de ANWB webwinkel- Gratis verzending vanaf 50,- voor ANWB-leden
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis retourzending
Productinformatie
Met deze mooie leren laarzen kom jij de winter wel door! De laarzen zijn gemaakt van suède leer met een wax finishing. Verder zijn de laarzen aan de binnenkant voorzien van een zacht imitatie vachtje, die er zeker voor gaat zorgen dat je voeten lekker warm blijven. Het waterdichte membraan zorgt er daarnaast ook nog eens voor dat je tijdens een regenbui droge voeten houdt. Deze leren dameslaarzen zijn voorzien van een losse inlegzolen, je kunt dus eenvoudig je eigen zooltje erin leggen. Dankzij de rubberen profielzool hoef je niet bang te zijn om uit te glijden.
Benieuwd hoe je leren laarzen het beste kunt onderhouden? Klik dan hier.Verkijgbaar in de maten 36 – 42 (36 en 42 alleen online).
Schachthoogte bij maat 39 is 24,5 cmSchachtbreedte bij maat 39 is 37 cm
Specificaties
| Binnenstof | Imitatiebont |
|---|---|
| EAN | 8718451602859 |
| Garantie (jaar) | 1 |
| Materiaal | Leer |
| Merk | Human Nature |
| Geslacht | Dames |
| Artikelnummer | 20015981 |
| Leest | Normaal |
| Schachthoogte (cm) | 24 |
| Leest | Normaal |
| Schoen binnenvoering | Imitatiebont |
| Waterdicht | Ja |
Reviews
8,2/10
Mara21 oktober 2024
2/10
Laars valt heel groot. Maat 42 voelt als 44!! Nu met zooltjes van schapenwol maar nog slof ik uit de laars.
C.J.P.M Klijn8 maart 2024
10/10
Fijne laarsjes en lekker warm
Rob Kok7 maart 2024
10/10
Hele fijne snow boots
J D Krom7 maart 2024
4/10
Weinig comfortabel
Miranda7 maart 2024
10/10
Zeer fijne boots, heb ze dagelijks aan voor staand/lopend werk, de zooltjes kunnen eruit voor evt steunzolen. Ze blijven ook mooi qua model geen vouwen etc