Sinner
Lemmon - Zonnebril - Sinner
8/10
Gratis brillenkoker*
• 100% UVA/B/C bescherming
• Polarized SINTEC® lenzen
• Lenscategorie 3
• Mat montuur
• Spiegelende lenzen
• Polarized SINTEC® lenzen
• Lenscategorie 3
• Mat montuur
• Spiegelende lenzen
Levertijd: wordt geladen..
Kleur: Zwart
Lemmon - Zonnebril - Sinner
39,99
Niet-leden: 39,99
Gratis brillenkoker*
Ontvang bij aanschaf van een Sinner zonnebril een gratis brillenkoker. Voeg de brillenkoker toe aan de bestelling om van deze actie gebruik te maken.Verkoop door ANWB
De voordelen van de ANWB webwinkel- Gratis verzending vanaf 50,- voor ANWB-leden
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis retourzending
Productinformatie
Sinner zonnebril Lemmon is perfect voor tijdens het sporten of intensievere lichaamsbeweging. Dankzij de anti-slip laag op de neuspads en pootjes verschuift de bril namelijk minder snel, ook niet bij het zweten. De zonnebril heeft gepolariseerde SINTEC® lenzen die 100% UVA/B/C protectie bieden. De lenzen zijn licht spiegelend en vallen in lenscategorie 3, wat betekent dat de zonnebril geschikt is voor bewolkte tot zeer zonnige weersomstandigheden. Het matte polycarbonaat montuur is tijdloos en maakt de zonnebril lekker licht.
Specificaties
| EAN | 8715999123020 |
|---|---|
| Garantie (jaar) | 2 |
| Merk | Sinner |
| Artikelnummer | 20013145 |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | SINNER BV |
|---|---|
| Adres | Pampuslaan 42, 1382 JR, WEESP, NOORD-HOLLAND |
| Emailadres | sinner@sinner.eu |
| Telefoonnummer | +31(0)294465060 |
Reviews
8/10
JN Boere1 maart 2022
6/10
Bril past fantastisch maar heeft bijzondere glazen. Ik heb hem voor het golfen gekocht en als je naar de grond kijkt is het net of je op een golfplaat staat, het geeft een heel vertekend beeld van de grondoppervlak.
T Hornsveld24 maart 2021
10/10
Toch weer een Sinner gekocht super leuke goede bril