Redtiger
Redtiger F7N Elite 4K Touch Wifi GPS 2CH
Levertijd: wordt geladen..
Prijs
Redtiger F7N Elite 4K Touch Wifi GPS 2CH
149,99
199,99
- Vóór 23.00u besteld = vandaag verzonden
- 60 dagen gratis retourneren
- Gratis verzending
Productinformatie
Deze geavanceerde Redtiger F7N Elite is de vernieuwde versie van de F7N-serie en één van de beste dashcams uit het assortiment van Redtiger. De F7N Elite filmt in de hoogste kwaliteit dankzij de Sony Starvis 2-sensoren en met WDR en HDR zijn ook de nachtelijke opnames van uitstekende kwaliteit. De achtercamera is waterdicht en kan daardoor op vrijwel elke gewenste plek worden gemonteerd. De dashcam is zeer gebruiksvriendelijk dankzij het touchscreen LCD en de zelfklevende bevestiging. Wifi en GPS zijn ingebouwd en er wordt een 128 GB microSD-kaart meegeleverd, zodat je direct kunt beginnen met filmen.
Sony Starvis 2 sensoren
De Redtiger F7N Elite maakt geweldige opnames dankzij het gebruik van Sony Starvis 2-beeldsensoren. Deze superkrachtige sensoren garanderen de scherpste beelden en zijn met name in het donker van hoge kwaliteit. De video's worden opgenomen in 4K-resolutie (3840p) met 24 fps aan de voorkant en Full HD (1080p) aan de achterkant.
Waterdichte achtercamera
De Redtiger F7N Elite dashcam wordt standaard geleverd met een waterdichte Full HD achtercamera. Deze achtercamera wordt op de achterruit of buiten de auto bevestigd en neemt op in Full HD 1080p met 25 fps. De achtercamera wordt met een lange kabel (6 meter) verbonden met de voorste dashcam. Voor de camera is geen extra stroomvoorziening nodig. De beelden van beide camera’s worden apart op de SD-kaart opgeslagen.
Zelfklevende bevestiging
Deze Redtiger F7N Elite wordt geleverd met een stevige zelfklevende houder om de camera op de ruit te bevestigen. De camera kan met één schuifbeweging uit de houder worden gehaald en weer worden geplaatst. Hierdoor kan de dashcam eenvoudig uit de auto worden verwijderd.
3,18 inch touchscreen LCD
Misschien wel het mooiste van deze Redtiger F7N Elite is het heldere breedbeeld 3,18 inch touchscreen LCD. Op het scherm worden live de beelden weergegeven en kunnen instellingen worden gewijzigd.
Specificaties
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| EAN | 6975394264168 |
| Merk | Redtiger |
| Verplichte CE Markering | Zichtbaar |
| Afmetingen (L x H x B) | 8,0*6,0*4,0 cm |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Artikelnummer | 89e84755-551f-4f4b-8ec5-9f9da175f084 |
| Fabrieksgarantie in jaren | 2 |
| Bluetooth | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Dual dashcam | Ja |
| Frames per seconde | 30 |
| G-sensor | Ja |
| GPS | Ja |
| HDR dashcam | Ja |
| Fabriek onderdeel nummer | Redtiger F7N Elite |
| Nachtmodus | Ja |
| Verpakkingsgewicht (KG) | 0,63 |
| Parkeermodus | Ja |
| Foto functie | Ja |
| Type Geheugenkaart | Micro-SD kaarten |
| Gewicht (G) | 630 |
| Groothoek | Ja |
| Wifi | Ja |
| Resolutie | 2160p 4K Ultra HD |
| Schermdiagonaal in inch | 3,2 |
| Touchscreen | Ja |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Allcam B.V. |
|---|---|
| Adres | Molenbeekstraat 18H, 1078XD Amsterdam |
| Emailadres | info@allcam.nl |
| Telefoonnummer | 0636130403 |