Azdome
AZDome M63 Lite True 4K Wifi dashcam
Levertijd: wordt geladen..
Prijs
AZDome M63 Lite True 4K Wifi dashcam
69,99
- Vóór 23.00u besteld = vandaag verzonden
- 60 dagen gratis retourneren
- Gratis verzending
Productinformatie
De AZDome M63 Lite is een instap model dashcam met alles aan boord om al je ritten vast te leggen. Deze Lite versie van de M63 Lite beschikt over een groot 3,0 inch LCD en Wifi. Hij neemt op in 4K resolutie en optioneel is een achter camera aan te sluiten. De Lite versie van de AZDome M63 heeft geen GPS en er wordt standaard geen Micro SD kaart bij geleverd.
Ultra 4K resolutie
De AZDome M63 Lite dashcam is uitgerust met de recentste 8.0MP beeldsensor die garant staat voor de scherpste Ultra 4K video's. Hij filmt met een resolutie van 3840p*2160p in 25fps, maar je kunt hem ook op FullHD 60fps laten opnemen. De HDR technologie staat garant voor een perfecte beeldkwaliteit bij alle weersomstandigheden. Tevens kan met de dashcam foto's in 18M pixels worden gemaakt.
Let op: Door de schuine montage op de ruit is de AZDome M63 minder geschikt om in vrachtwagens of andere voertuigen met een verticale ruit te monteren.
3.0 inch LCD
Een unieke eigenschap van deze M63 Lite is het heldere en grote 3.0 inch LCD. Op het scherm wordt weergegeven wat de camera opneemt en met één druk op de knop kan het menu worden betreden of kan een foto worden gemaakt. Ook de opname kan worden gestart en gestopt of de microfoon worden aan- of uitgezet. De interface van het menu is erg gebruiksvriendelijk waardoor het wijzigen van instellingen een fluitje van een cent is.
Optionele achtercamera
De M63 Lite kan worden uitgebreid met een achter camera die op de achterruit of bumper kan worden gemonteerd. De achtercamera wordt verbonden aan de voorste camera via een meegeleverde 6 meter lange kabel. De camera's nemen tegelijk op en de beelden worden apart opgeslagen op de SD kaart. Het beeld van de achtercamera wordt via PiP (Picture in Picture) op het LCD getoond en met één druk op de knop kan de achtercamera ook groot in beeld worden weergegeven.
Specificaties
Kleur | Zwart |
---|---|
EAN | 6973888261808 |
Merk | Azdome |
Verplichte CE Markering | Zichtbaar |
Afmetingen (L x H x B) | 8,0*9,2*7,0 cm |
Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
Artikelnummer | 00f5057b-ea75-4e01-8529-a6bdb05f3100 |
Fabrieksgarantie in jaren | 2 |
Bluetooth | Nee |
Ingebouwde microfoon | Ja |
Dual dashcam | Ja |
Frames per seconde | 30 |
G-sensor | Ja |
GPS | Nee |
HDR dashcam | Ja |
Fabriek onderdeel nummer | AZDome M63 Lite |
Nachtmodus | Ja |
Verpakkingsgewicht (KG) | 0,74 |
Parkeermodus | Ja |
Foto functie | Ja |
Type Geheugenkaart | Micro-SD kaarten |
Gewicht (G) | 740 |
Groothoek | Ja |
Wifi | Ja |
Resolutie | 2160p 4K Ultra HD |
Schermdiagonaal in inch | 3 |
Touchscreen | Nee |
Productveiligheid
Verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Allcam B.V. |
---|---|
Adres | Molenbeekstraat 18H, 1078XD Amsterdam |
Emailadres | info@allcam.nl |
Telefoonnummer | 0636130403 |