logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

Butler - Softshell jas heren - Human Nature

8,3/10
Delen 
-50%

• Waterafstotend
• Ademend
• Winddicht
• Warmteregulerend
• Gerecycled polyester

Meer informatie

 Levertijd: wordt geladen..

Kleur: Petrol
Maat:

Butler - Softshell jas heren - Human Nature

50,00

99,99

Niet-leden: 119,99

Verkoop door ANWB

De voordelen van de ANWB webwinkel
  • Gratis verzending vanaf 50,- voor ANWB-leden
  • 30 dagen bedenktijd
  • Gratis retourzending

Productinformatie

Betreed het avontuur met de Butler softshell jas van Human Nature, jouw ideale metgezel voor bewegingsvrijheid, bescherming en stijl in één. Deze waterafstotende herenjas is niet zomaar een softshell; het is een symfonie van functionaliteit en comfort. Bovendien is deze petrolkleurige softshell jas gemaakt van gerecycled polyester in combinatie met elastaan. Gerecycled polyester is een milieuvriendelijk alternatief voor traditioneel polyester, dat wordt geproduceerd door het hergebruiken van bestaande polyestermaterialen.

Maar waarom zijn softshell jassen zo geliefd bij wandelaars en fietsers? Simpelweg omdat ze de perfecte balans vinden tussen elasticiteit en bescherming. De Butler softshell is een basis model zonder poespas, maar met alles wat je nodig hebt. Ademend vermogen zorgt ervoor dat transpiratievocht wordt afgevoerd, terwijl de winddichte eigenschappen je beschermen tegen de snijdende kou. Een windvanger achter de rits voegt extra bescherming toe tegen de wind. Handig is het elastische koord in de rechter jaszak met haakje waaraan je je sleutels kunt bevestigen.

Warmteregulerend, dankzij een slimme wisselwerking tussen isolatie en ventilatie, zorgt ervoor dat je nooit te warm of te koud bent. Dus, bereid je voor op avontuur, omarm comfort en draag de Butler softshell jas.

Materialen:
Buitenstof: 91% Gerecycled polyester, 9% elastaan
Voering: 100% Gerecycled polyester

Specificaties

MerkHuman Nature
Materiaal doekSoftshell
BuitenstofPolyester
Type sluitingRitssluiting
PasvormRegular Fit
Kleding-mouwlengteLange mouwen
OortelefoonhouderJa
Effect binnenstofElastische Mesh
ElastischJa
Artikelnummer20025675
StrijkenNiet strijken
SleutelhangerJa
Aantal zakken5
Positie ReflectieArmband
KraagtypeOpstaande kraag
Wassen30 graden
Waterdicht
WinddichtJa
YKK rits
BinnenstofPolyester
DuurzaamheidGerecycled polyester
Garantie (jaar)1
Samenstelling materiaalBuitenstof: 91% Gerecycled Polyester, 9% Elastaan / Voering: 100% Gerecycled Polyester
GeslachtHeren
Ademend vermogenTot 5.000 gm
DrogenNee

Reviews

8,3/10
13 reviews
53.8462/100
30.7692/100
7.6923/100
7.6923/100

"harry

23 oktober 2025
4/10
Beoordeeld
Maatvoering / Pasvorm afwijkend van eerder gekochtte ANWB jassen

Mevr. W.T een tevreden klant.

4 juli 2025
10/10
Beoordeeld
Top!..zoals verwacht van een hele goede kwaliteit en met handige (ritszakken) jack..welke als verj.kado is bedoeld voor mijn partner. ;-) en nog afgeprijsd ook..

A.Delhij

19 mei 2025
2/10
Beoordeeld
Product gekocht en betaald Niet meer leverbaar ,website wel bijhouden aub

Ben de Hond

10 april 2025
10/10
Beoordeeld
mooie jas in mooie kleur, zit prima

Norman Sprock

9 april 2025
10/10
Beoordeeld
Ik ben blij met deze jas, voldoet aan de verwachtingen,