RFID Cover ID-Kaart - ANWB
- ID Cover voor identiteitsbewijzen uitgegeven na 14-03-2014. Beperk onnodige verspreiding van persoonsgegevens.
RFID Cover ID-Kaart - ANWB
4,95
Niet-leden: 5,95
Verkoop en verzending door ANWB
- Gratis thuisbezorgd vanaf 50,-
- Gratis afhalen in ANWB Winkels
- Gratis retourneren binnen 30 dagen
Productinformatie
ID Cover voor identiteitsbewijzen uitgegeven na 14 maart 2014. Let op: deze ID-cover kan OOK voor oude identiteitsbewijzen (uitgegeven tot 14 maart 2014) gebruikt worden.
RFID ID Cover ID-Kaart
De ID Cover is een hoesje dat de onnodige verspreiding van een aantal van uw persoonsgegevens beperkt. Concreet schermt de ID-cover uw foto, uw persoonsnummer (BSN) en het nummer van uw identiteitsbewijs af. Op een paspoort wordt ook de strook met gegevens onder aan het paspoort afgeschermd.
De RFID ID-cover beschermt uw paspoort en identiteitskaart eveneens tegen het ongewenst uitlezen van de RFID chip. Als u toestemming geeft tot het kopiëren van uw identiteitsbewijs, dan loopt umet de ID-cover een stuk minder risico op misbruik van uw persoonsgegevens!
Persoonsgegevens beschermen met de ID Cover voor ID-kaarten
De RFID ID Cover ID Kaart beschermt de meest elementaire persoonsgegevens, zoals:
• Pasfoto
• Documentnummer
• Handtekening
• BSN nummer
• Bescherming tegen ongewenst uitlezen van de chip
• Beschermt op afstand
De RFID ID Cover ID Kaart is gemaakt van recyclebaar materiaal
Kenmerken
Kenmerken
Reviews
jos
25 maart 2026rients turkstra
21 maart 2026R Dekker
18 augustus 2025A A Stolk
18 augustus 2025Tjeu Baumler
24 juli 2025