Mamaloes Saar 76-150 cm i-Size Autostoel
- De MamaLoes Saar autostoel is een fijne autostoel die gemakkelijk te installeren is! MamaLoes Saar i-Size Autostoel. Geschikt van 76 tot 150 cm. Zo blijft elk gezinsuitje veilig en ontspannen, van korte rit tot vakantie.
klant: 6.0
Kleur: Zwart
Ledenprijs
54,95
Reguliere prijs
54,95
Saar 76-150 cm i-Size Autostoel
54,95
Productinformatie
De MamaLoes Saar autostoel is een autostoel die gemakkelijk te installeren is. De Saar is geschikt voor kindjes tussen 76 en 150 cm en voldoet aan de strenge i-Size (R129/03) regelgeving. Hierbij wordt gelet op de lengte van het kind in plaats van het gewicht, waardoor de autostoel beter is afgestemd op het lichaam van het kind. Daarnaast is hij getest op een zijwaartse aanrijding. De Saar plaats je gemakkelijk voorwaarts gericht in de auto en bevestig je met de 3-punts autogordel. De autostoel groeit met het kindje mee; zo is de Saar voorzien van een uitneembare stoelverkleiner en is de hoofdsteun verstelbaar in 4 posities. De armleuningen maken het extra comfortabel voor het kindje. Van 76 tot 105 cm gebruik je het 5-punts veiligheidsharnasje van de autostoel zelf, hierna mag het kindje vast gezet worden met de 3-punts autogordel. Het veiligheidsharnasje is voorzien van zachte anti-slip. Van 100 tot 125 cm mag het 5-puntsveiligheidstuigje verwijderd worden en zet je het kindje vast met de 3-punts autogordel. Van 125 tot 150 cm gebruik je de Saar als een booster of zitverhoger. Je bouwt hem gemakkelijk om door de rugleuning te verwijderen en de booster samen met het kindje vast te zetten met de 3-punts veiligheidsgordel. Als de hoes vies is geworden, haal je deze gemakkelijk van de stoel af en kun je hem wassen op 30 graden Celsius. Deze autostoel is geschikt voor gebruik tot ongeveer 12 jaar. De afmetingen van de stoel zijn 40 x 43 x 68 cm en het gewicht bedraagt 4,5 kg.
Kenmerken
Reviews
6/10
I van Dijken
6 dagen geleden6/10
De stoel voldoet, alleen jammer dat de stoel aan elkaar geklikt moet worden. De 2 'losse delen' bungelen heen en weer, als je de stoel in de auto wilt zetten moet je deze eerst goed in elkaar klikken en goed vasthouden anders valt het weer uit elkaar... te omslachtig. Zolang de stoel in de auto staat werkt het prima. Daar deze voor 1x per week gebruikt wordt is het erg onhandig en zoals ik al zei omslachtig.