logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage
  • DR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GB
  • DR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GB
  • DR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GB
  • DR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GB
  • DR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GB
  • DR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GB
  • DR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GB
  • DR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GB
DR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GBDR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GBDR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GBDR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GB
Blackvue

DR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GB

  • Dé Full HD cloud dashcam. De voor- en achtercamera zijn voorzien van een Full HD Sony STARVIS™-beeldsensor (60 fps voor / 30 fps achter). Dit zorgt voor heldere en vloeiende opnames onder alle lichtomstandigheden.
 Levertijd: wordt geladen..
Prijs
499,95

DR770X-2CH II Full HD Dashcam 64GB

499,95

Verkoop en verzending door TJM Stores

  • Geselecteerde ANWB-partner
  • Snelle leveringen (binnen 24u in de EU) & uitstekende after-sales
  • Diepgaande product- & marktkennis
  • Innovatieve producten

Productinformatie

De BlackVue DR770X-2CH II is een Full HD 2-kanaals Cloud dashcam. De voor- en achtercamera zijn voorzien van een Full HD Sony STARVIS™-beeldsensor (60 fps voor / 30 fps achter). Dit zorgt voor heldere en vloeiende opnames van kwaliteit in alle licht- en weersomstandigheden. Ook beschikt het over een ingebouwde dual band GPS ontvanger, Wi-Fi en een geïntegreerde parkeermodus functie dankzij de meegeleverde CH-3P1 vaste voedingskabel. De dashcam kan worden verbonden met BlackVue Cloud via een Wi-Fi hotspot.

Dashcam opnames bij alle lichtomstandigheden
Dankzij opnames met 60 frames per seconde in combinatie met de hoogwaardige lens en resolutie legt de camera zeer vloeiend en helder beeldmateriaal vast. De Sony Starvis sensor zorgt dankzij het verbeterde dynamische bereik en hoge gevoeligheid voor heldere details bij zowel donkere als fel verlichte situaties. Onleesbare kentekenplaten zijn verleden tijd, ook bij hoge snelheden.
Daarnaast beschikt de camera over een lens met een kijkhoek van 139°. Hierdoor wordt niet alleen de weg in beeld gebracht, maar ook andere rijbanen, fietspaden en meer.

Geïntegreerde Parkeermodus
De DR770X II serie kan dankzij de meegeleverde CH-3P1 vaste voedingskabel worden aangesloten op het zekeringenpaneel van de auto, om zo een kant en klare parkeermodus oplossing te bieden.
De dashcam schakelt automatisch over naar de parkeermodus zodra je het contact van de auto uitschakelt. Via de app stel je eenvoudig in bij welke spanning (of na welke tijd) de dashcam de voeding zal verbreken. Zodoende hoef jij je geen zorgen te maken over een lege accu, maar blijft de dashcam wel opnames maken.

Wi-Fi, Cloud en Dual-Band GPS
- Wi-Fi: Biedt de mogelijkheid om je BlackVue dashcam te verbinden met je smartphone en/of tablet (maximaal 10m).
- Cloud: Verbind je dashcam met een Wi-Fi hotspot om altijd en overal verbonden te zijn.
- GPS: Snelheid, plaats op de kaart en afgelegde routes worden dankzij de ingebouwde GPS ontvanger opgeslagen in de opnames. Bekijk deze informatie vervolgens via de Nederlandse BlackVue app of PC/Mac software.

Ingebouwde schok- en bewegingsdetectie
De ingebouwde G-sensor zorgt ervoor dat bij schokdetectie, bijvoorbeeld een aanrijding, de opnames in een aparte map worden opgeslagen. Deze opnames worden aangeduid als event opnames. Alle verschillende opnametypes worden handig gerangschikt in de BlackVue software voor Windows/Mac of de BlackVue app.

Kenmerken

Specificaties

Kleur

Zwart

EAN

8800275802697

Merk

Blackvue

Artikelnummer

dbe1a31e-086c-4cf7-b806-0984b369cd1c

Bluetooth

Ja

Ingebouwde microfoon

Ja

Dual dashcam

Nee

G-sensor

Ja

GPS

Ja

Nachtmodus

Ja

Foto functie

Ja

Type Geheugenkaart

Micro-SD kaarten

Groothoek

Ja

Wifi

Ja

Resolutie

1080p Full HD

Verplichte CE Markering

Zichtbaar

Touchscreen

Nee

Productveiligheid

Verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU

TJM Supplies

Adres (dit is geen retouradres)

Zompstraat 8, 8102 HX, Raalte

Emailadres

info@blackvue-nederland.nl