Naar de inhoudlogo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

X-sense

Brandpreventieset 3 Rookmelders, 1 CO-melder

Nog geen beoordelingen voor dit productDelen 
Alleen onlineNieuw
Meer informatie

 Levertijd: 1-3 werkdagen

144,95

Prijs

Brandpreventieset 3 Rookmelders, 1 CO-melder

144,95

Verkoop door ANWB partner

Brandpreventiewinkel
  • Gratis verzending
  • Gratis retourneren
  • 60 dagen, niet goed geld terug

Productinformatie

Met deze voordelige koppelbare brandpreventie set ben je in één keer voorzien van 3 kwalitatieve rookmelders, 1 hoogwaardige koolmonoxidemelder en de RC01 afstandsbediening. De rookmelders hang je snel en gemakkelijk op met de meegeleverde magnetische montagesets.



Mocht je de set willen uitbreiden? Dat kan! Je kunt in totaal tot 24 apparaten (XS01-W, XC01P-WR en RC01) in één netwerk met elkaar verbinden.



XS01-W



De compacte koppelbare melder bevat een batterij met een levensduur van 10 jaar. Hiermee voorkom je het vroegtijdig leegraken van de melder en de vervelende onnodige waarschuwingen. Ook heeft deze melder een enorm meetbereik tot wel 40m2 en voldoet hij aan strenge eisen. Naast een NEN14604 hebben deze rookmelders zelfs het toonaangevende Duitse TÜV kwaliteitscertificaat.



XC01P-WR



De X-Sense XC01P-WR is een kwalitatieve koolmonoxidemelder en is ook nog eens koppelbaar. Deze compacte CO-melder met vervangbare lithium batterij (5 jaar levensduur) meet continu koolmonoxide waardes met zijn hoogwaardige Figaro® sensor. Deze waardes kun je aflezen op het LCD-display. Wanneer er teveel koolmonoxide in de lucht is zul je direct gewaarschuwd worden met een luid alarm.



RC01



Met de handige RC01 afstandsbediening van X-Sense kun je heel eenvoudig je melders testen, pauzeren en lokaliseren. Hulpmiddelen zoals een trap, ladder of stok zijn daardoor verleden tijd. Met één simpele druk op de knop test je al je melders. Ook kun je brand eenvoudig lokaliseren. Wanneer de gekoppelde melders afgaan kun je ze met één druk op de knop dempen. Enkel de rookmelder die rook of CO heeft gedetecteerd zal dan alarm blijven geven.



Deze koppelbare brandpreventie set bevat onze SAVS® magnetische montage sets. Hiermee hang je je melders in slechts enkele seconden tegen het plafond! Super handig voor als je niet wilt boren. Let op: op de XC01P-WR past géén magnetische montageset i.v.m. vervangbare batterij.

Productveiligheid

AdresX-Sense Europe BV Parellaan 2H 2132 WS Hoofddorp
Emailadresservice@x-sense.com
Telefoonnummer00498001821385
Verantwoordelijke marktdeelnemer in de EUX-Sense Europe BV

Specificaties

KleurWit
EAN8720828068298
Hoogte (CM)4,8
MerkX-sense
Verplichte CE MarkeringZichtbaar
Artikelnummer0efe5161-6439-40d4-bf22-844c4bd1afe2
Batterijen inbegrepenJa
Accuduur in jaren10
Werkt op batterijenJa
Detectie koolmonoxideNee
Bediening via appNee
NoodverlichtingNee
Certificering brandpreventieNEN-EN14604
Brandpreventie geschikt voorIn huis
KoppelbaarJa
Batterij bijna leeg signaalJa
Fabriek onderdeel nummerXS01-Wx3+XC01P-WR+RC01+RMAX
Verpakkingsgewicht (KG)0,6
Slimme rookmelderNee
Detectie rookJa
TestknopJa