logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage
  • Katoenen Slaapzak Goeree 220x90cm
  • Katoenen Slaapzak Goeree 220x90cm
  • Katoenen Slaapzak Goeree 220x90cm
  • Katoenen Slaapzak Goeree 220x90cm
  • Katoenen Slaapzak Goeree 220x90cm
Katoenen Slaapzak Goeree 220x90cmKatoenen Slaapzak Goeree 220x90cmKatoenen Slaapzak Goeree 220x90cmKatoenen Slaapzak Goeree 220x90cm
Dutch Mountains

Katoenen Slaapzak Goeree 220x90cm

  • Tochtstrip
  • Glow in de dark rits
  • Rits er 2 aan elkaar
  • Handig opbergvakje
klant: 8.0
 Levertijd: wordt geladen..
Prijs
44,95

Katoenen Slaapzak Goeree 220x90cm

44,95

Verkoop en verzending door De Basis B.V.

  • Geselecteerde ANWB-partner
  • Uitstekende Prijs / Kwaliteit
  • Gratis verzending
  • Gratis retourneren

Productinformatie

De Goeree van het Nederlandse merk Dutch Mountains geeft een mooie balans tussen zachte materialen en comfort met uitstekende lucht- en vochtregulerende eigenschappen. Met z’n 220x90cm is deze een stuk groter dan de gemiddelde slaapzak. De handige opbergvakjes, ‘glow in the dark’ ritstrekkers, tochtstrip en de mogelijkheid om twee slaapzakken gezellig aan elkaar te ritsen maken de Goeree helemaal af.

Heerlijk warm – Comfortzone 4-7 graden – Katoenen voering
Met een comfortzone van 4-7°C doorstaat deze slaapzak een frisse kampeersessie in het voor- en najaar of overnachting op een koude zolder. De slaapzak heeft een tochtstrip en ritsstopper waardoor de slaapzak niet ongewenst open gaat. Met een zachte 300gram/m2 holle polyester vezel als vulling lig je heerlijk comfortabel.

Groot en toch compact – 220 x 90 cm met compressiehoes
Ondanks de grote Hollandse maat is de Goeree toch compact (47 x 27cm) op te bergen in de meegeleverde compressiehoes. In totaal weegt de Goeree 2080 gram.

Handige opbergvakjes en ‘glow in the dark’ ritstrekker met rits stopper
De Goeree heeft aan de binnenkant een opbergvakje met klittenband. Ideaal om kostbare documenten of bijvoorbeeld je mobiele telefoon veilig op te bergen. Dankzij de glow-in-the-dark ritstrekkers zoek je nooit meer in het donker naar de rits.

Technische specificaties:

- Materiaal buitenkant: 190T polyester
- Binnenkant: 100% katoen met 300 gr/m2 polyester vulling
- Afmetingen: 220x90cm met 2080 gram
- Comfortzone 4-7 graden

Productspecificaties:

- Rits 2 slaapzakken aan elkaar
- Glow in the dark ritstrekker met rits stopper
- Tochtstrip
- Handig opbergvakje met klittenbandsluiting

Kenmerken

Reviews

8/10
8 reviews
50/100
25/100
25/100

N.de Gooijer

27 februari 2026
4/10
Beoordeeld
Slaapzak is niet duur maar de kwaliteit is er dan ook naar, rits loopt vast bijv .

Helma Woerdeman

13 februari 2026
4/10
Beoordeeld
Hij is kouder dan ik verwachtte. De rits is juist helemaal niet fijn ( wordt gepromoot als handig) want die stopt steeds en moet ik weer "glad" trekken, kost best veel tijd. De buutenkant is superglad, ik krijg er moeilijk grip op met opvouwen. Verder is de breedte van de slaapzak aangenaam te noemen! Verder is de breedte van de slaapzak

Dhr. Blaauw.

21 januari 2026
10/10
Beoordeeld
Zeer goede slaapzak. Je kan je gemakkelijk omdraaien in de slaapzak. Zeer goede ritssluiting. Een echte aanrader.

Jozef

1 januari 2026
10/10
Beoordeeld
Voldoet prima.heerlijke slaapzak.

HC van Beelen

1 januari 2026
10/10
Beoordeeld
Toppie in het gebruik.