logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

Haspa - Jas dames - Human Nature

9,2/10
Delen 
SALEUitverkocht
  • Ademend

  • Winddicht

  • Afritsbare capuchon

  • Gerecycled polyester

  • Waterdicht 10.000 mm

Meer informatie
Kleur: Zwart
Maat:

Haspa - Jas dames - Human Nature

42,00

139,99

Niet-leden: 159,99

Verkoop door ANWB

De voordelen van de ANWB webwinkel
  • Gratis verzending vanaf 50,- voor ANWB-leden
  • 30 dagen bedenktijd
  • Gratis retourzending

Productinformatie

Waar ga je heen? Met de Haspa jas van Human Nature maakt het niet uit. Je bent op alles voorbereid! Deze damesjas is waterdicht tot 10.000 mm en winddicht, zodat onverwachte buien of een frisse bries geen probleem vormen. Door het ademende vermogen blijf je comfortabel in beweging. De jas heeft een normale pasvorm, een afritsbare capuchon en rugventilatie.

De binnenkant met dichte mesh en logo-debossing zorgt voor een mooie afwerking. De YKK-tweewegrits geeft je meer bewegingsvrijheid, zowel tijdens het lopen als zitten. De acht ruime zakken zijn superpraktisch voor alles wat je onderweg wilt meenemen. Een reflectiearmband in een zakje op de linkermouw en een uitvouwbare rugreflectie houden je goed zichtbaar in het donker. Perfect voor alle momenten vol buitenpret!

Bewust onderweg met hergebruikt materiaal:
Buitenstof: 100% polyester
Voering: 100% gerecycled polyester

Verleng de levensduur van je kleding met goed onderhoud. Gebruik een alkalivrij wasmiddel en was op 30 graden. Is je kleding aan vervanging toe? Lever het in bij onze winkels. Wij geven er een nieuwe bestemming aan.

Kenmerken

Materiaal & afwerking

Binnenstof

Polyester

Buitenstof

Polyester

Samenstelling materiaal

Buitenstof: 100% Polyester / Voering: 100% Gerecycled Polyester

Technologie

Primaloft

Vulling

Polyester

Type sluiting

2-weg ritssluiting

YKK rits

Ja

Pasvorm & draagcomfort

Pasvorm

Regular Fit

Kleding-mouwlengte

Lange mouwen

Functies & opties

Windvanger

Ja

Plaats verstelbaar

Capuchon

Plaats ventilatie

Rug

Positie Reflectie

Armband, Uitvouwbare rugreflectie

Ademend vermogen

Tot 10.000 gm

Waterkolom categorie

2: 5.000 tot 10.000 mm

Waterdicht

Ja

Ademend

Ja

Winddicht

Ja

Aantal zakken

8

Wasvoorschrift

Wassen

Fijne was 30 graden

Strijken

Niet strijken

Chemisch reinigen

Nee

Drogen

Nee

Duurzaamheid

Duurzaamheid

Gerecycled polyester

Garantie & service

Garantie (jaar)

1

Overige kenmerken

Merk

Human Nature

Geslacht

Dames

Artikelnummer

30002478

Reviews

9,2/10
21 reviews
71.4286/100
19.0476/100
9.5238/100

Klant

4 januari 2026
6/10
Beoordeeld
Pasvorm viel tegen

Li-Ann

30 december 2025
6/10
Beoordeeld
Het product stond niet duidelijk aangegeven op de website. Ik dacht dat het een winterjas was, maar hij is te dun voor de winterperiode. Daarom heb ik het product geretourneerd.

B I Jongh

20 december 2025
10/10
Beoordeeld
Dol op koopjes en als je dan al tijdje op zoek bent naar een goede regenjas, dan ben ik nu goed geslaagd voor een acceptabele prijs. Hopelijk gaat hij heel veel jaar mee (want ik ontwijk regen waar ik maar kan).

Ellen

8 december 2025
10/10
Beoordeeld
Mooie en goede jas!

L Sligte

2 november 2025
8/10
Beoordeeld
Leuke jas, alleen klopte de maat wat mij betreft niet. M zou goed moeten zijn, maar die was veel te smal. XL past wel.