logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage
Luryn - Fleecevest dames
Luryn - Fleecevest dames
Luryn - Fleecevest dames
Luryn - Fleecevest dames
Luryn - Fleecevest dames
Luryn - Fleecevest dames
  • Luryn - Fleecevest dames
  • Luryn - Fleecevest dames
  • Luryn - Fleecevest dames
  • Luryn - Fleecevest dames
  • Luryn - Fleecevest dames
  • Luryn - Fleecevest dames

Human Nature Luryn - Fleecevest dames

  • Ademend
  • Lichtgewicht
  • Sneldrogend
  • Gerecycled polyester
  • Temperatuurregulatie
klant: 6.3
Kleur: Lichtblauw
Maat:
 Levertijd: wordt geladen..
Ledenprijs
54,9916,50
Reguliere prijs
64,99

Luryn - Fleecevest dames

16,50

54,99

Niet-leden: 64,99

Verkoop en verzending door ANWB

  • Gratis thuisbezorgd vanaf 50,-
  • Gratis afhalen in ANWB Winkels
  • Gratis retourneren binnen 30 dagen

Productinformatie

Van steile hellingen tot ontspannen wandelingen óf een bezoekje aan de supermarkt. Het Luryn damesfleecevest van Human Nature is er klaar voor. Het zachte polarfleecemateriaal voelt licht aan en houdt je temperatuur in balans. Op een frisse ochtend of tijdens een zonnige dag blijf je comfortabel dankzij de ademende en sneldrogende stof. De blauwe kleuren worden versterkt door de felgroene accenten.  

Dit kortere model zit heerlijk en oogt vlot. De opstaande kraag en windvanger beschermen je tegen kou. De stevige YKK-rits sluit soepel en de normale pasvorm geeft genoeg bewegingsvrijheid. Het afneembare lensdoekje in de rechterzak is handig voor het schoonmaken van je bril, telefoon of camera. Met dit lichtblauwe vest kun je alle kanten op. Wat is jouw volgende plan?

Bewust onderweg met hergebruikt materiaal:
70% gerecycled polyester, 30% polyester

Is je kleding aan vervanging toe? Lever het in bij onze winkels. Wij geven er een nieuwe bestemming aan.

Kenmerken

Reviews

6,3/10
7 reviews
28.5714/100
14.2857/100
28.5714/100
28.5714/100

M. ten Thije

22 juli 2026
2/10
Beoordeeld
De kleuren zijn wel mooi, maar het vest is veel te kort. Oftewel een ‘taille’ vest.

A Manders

29 mei 2026
10/10
Beoordeeld
Ben heel tevreden met het vest. Vooral de zijzakken kan afsluit met rits. En bij borstzak boven me gsm en leesbril in past en sluit met rits. Door de korter lengte kan ik ook onder jeans jasje aan doen, als het kouder is. Vindt het handig vest, ook door de lengte. Ook gekocht voor als koud is onder de softschellparka.

Ineke Vos

26 maart 2026
6/10
Beoordeeld
Het vest is erg kort

Ingrid Francois

12 januari 2026
6/10
Beoordeeld
Mooie trui maar maat te wijd

R Bos

21 december 2025
2/10
Beoordeeld
Waren te groot dus geen mening