logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage
  • Mikaela – Parka Dames - Waterdicht
  • Mikaela – Parka Dames - Waterdicht
  • Mikaela – Parka Dames - Waterdicht
  • Mikaela – Parka Dames - Waterdicht
  • Mikaela – Parka Dames - Waterdicht
  • Mikaela – Parka Dames - Waterdicht
  • Mikaela – Parka Dames - Waterdicht
  • Mikaela – Parka Dames - Waterdicht
Mikaela – Parka Dames - WaterdichtMikaela – Parka Dames - WaterdichtMikaela – Parka Dames - WaterdichtMikaela – Parka Dames - Waterdicht
Human Nature

Mikaela – Parka Dames - Waterdicht

  • Water- en winddicht Tussenjas Ademend Volledig getapete naden 2,5 layer jas (niet gevoerd) Slim fit
klant: 9.2
Kleur:
Maat:
Alleen in de winkel

Mikaela – Parka Dames - Waterdicht

30,00

99,99

Niet-leden: 119,99

Verkoop en verzending door ANWB

  • Gratis thuisbezorgd vanaf 50,-
  • Gratis afhalen in ANWB Winkels
  • Gratis retourneren binnen 30 dagen

Productinformatie

Met een zwarte jas zit je altijd goed! Verder combineert parka Mikaela een eigentijds ontwerp met hoogwaardige stoffen en slimme functionaliteiten. Ongeacht hoe je beweegt: achter het fietsstuur of te voet, door regen of zonneschijn. Deze jas is namelijk water- en windicht en door de lengte van de jas zijn ook je benen deels beschermd tegen weer en wind. Een 2,5 layer jas bestaat uit de bovenstof en het membraam. De halve laag, vaak in de vorm van een wafelvormig raster, is een dunne beschermlaag en biedt net dat beetje extra bescherming. De jas is dus dun, licht van gewicht en is daardoor klein op te vouwen, zo gooi je ’m eenvoudig in je rugzak wanneer de zon begint te schijnen.

Verder is de jas voorzien van een reflectie tabje aan de achterzijde voor betere zichtbaarheid in het donker; wel zo veilig! Daarnaast heeft de jas een tweezijdige rits die het mogelijk maakt om zowel de boven- als de onderkant gedeeltelijk te openen. Ideaal voor op de fiets!

Parka Mikaela heeft een slim fit-model en zit dus nauwer aangesloten op het lichaam.

Functionaliteiten:
✓Winddicht, waterdicht en ademend tot 5.000MM
✓ Volledig getapte naden
✓ Reflectie tabje
✓ Ventilatie
✓ Elastische stof
✓ 2,5 layer systeem
✓ Tweezijdige rits
✓ Afneembare capuchon

Benieuwd hoe je deze jas het beste kunt onderhouden? Klik hier

Kenmerken

Reviews

9,2/10
5 reviews
60/100
40/100

Annemieke Kreuger

24 oktober 2021
8/10
Beoordeeld
Mooie jas. Luxe uitstraling, waterdicht en zit lekker

B Boogh

11 oktober 2021
10/10
Beoordeeld
Heerlijke comfortabele jas

E Gutz

14 september 2021
10/10
Beoordeeld
Fijne jas.

P Runge

23 augustus 2021
8/10
Beoordeeld
Super fijne jas, en zorgt ervoor dat je echt niet nat wordt. De regendruppels blijven echt op de jas liggen.

M.S.

22 juli 2021
10/10
Beoordeeld
Zomerregenjas; goede pasvorm en de regendruppels rollen er zo vanaf.