Naar de inhoudlogo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

Blackvue

BlackVue DR970X-1CH plus 4K Dashcam 128GB

Nog geen beoordelingen voor dit productDelen 
Alleen onlineUitverkocht
Meer informatie

BlackVue DR970X-1CH plus 4K Dashcam 128GB

669,95

Productinformatie

De camera
Dankzij 4K Ultra HD opnamekwaliteit in combinatie met de hoogwaardige lens legt de camera zeer vloeiend en helder beeldmateriaal vast. Hierdoor worden alle details, zoals kentekenplaten, nog scherper in beeld gebracht, ook bij hoge snelheden en grote afstanden. De dashcam beschikt over een lens met een zeer brede kijkhoek van 146 graden. Hierdoor wordt niet alleen de weg voor je in beeld gebracht, maar ook andere rijbanen, fietspaden en meer.

4K Ultra High Definition opnamekwaliteit
4K resolutie opname is een enorme sprong vooruit in beeldkwaliteit ten opzichte van het bekende Full HD. 4K biedt namelijk maar liefst 4 maal het aantal pixels, en dit verschil is te zien. Kentekenplaten worden vanaf een grotere afstand leesbaar, en details worden helderder in beeld gebracht. Ook als je geen 4K monitor hebt merk je dit verschil. Het is namelijk mogelijk om verder in te zoomen in de opnames, zonder dat het beeld onduidelijk wordt.

Geïntegreerde Parkeermodus
De DR970X Plus serie kan dankzij de meegeleverde CH-3P1 vaste voedingskabel worden aangesloten op het zekeringenpaneel van de auto, om zo een kant en klare parkeermodus oplossing te bieden. De dashcam schakelt automatisch over naar de parkeermodus zodra je het contact van de auto uitschakelt. Via de app stel je eenvoudig in bij welke spanning (of na welke tijd) de dashcam de voeding zal verbreken. Zodoende hoef jij je geen zorgen te maken over een lege accu, maar blijft de dashcam wel opnames maken.

Snelle Wi-Fi, Cloud en Dual-Band GPS
Leg contact met de DR970X Plus via Wi-Fi of via de Cloud.
- Dual-band Wi-Fi: Biedt de mogelijkheid om je BlackVue dashcam te verbinden met je smartphone en/of tablet (maximaal 10m).
- Cloud: Verbind je dashcam met een Wi-Fi hotspot om altijd en overal verbonden te zijn.
- GPS: Snelheid, plaats op de kaart en afgelegde routes worden dankzij de ingebouwde GPS ontvanger opgeslagen in de opnames. Bekijk deze informatie vervolgens via de Nederlandse BlackVue app of PC/Mac software.

Productveiligheid

AdresZompstraat 8, 8102HX, Raalte
Emailadresinfo@blackvue-nederland.nl
Telefoonnummer+31 85-0402973
Verantwoordelijke marktdeelnemer in de EUTJM Supplies

Specificaties

KleurZwart
EAN8809724498030
MerkBlackvue
Verplichte CE MarkeringZichtbaar
Artikelnummer276f37fa-f5f4-42ea-860a-b7570d85279d
BluetoothJa
Ingebouwde microfoonJa
CE MarkeringJa
Dual dashcamNee
G-sensorJa
GPSJa
NachtmodusJa
ParkeermodusJa
Foto functieJa
Resolutie2160p 4K Ultra HD
Type GeheugenkaartMicro-SD kaarten
Gewicht (G)108
WifiJa
Product USP 1Dual Band Wi-Fi 2.4-5GHz
Product USP 2GPS
Product USP 3Impactdetectie
Product USP 4Parkeermodus
TouchscreenNee