Naar de inhoudlogo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

Lacros

Lacros Scamper S600 zwart opvouwbare e-bike

Nog geen beoordelingen voor dit productDelen 
Alleen onlineNieuw
  • Comfortabel & kwaliteit
  • Krachtige batterij
  • Kracht en souplesse
  • Meer informatie

     Levertijd: wordt geladen..

    2699,00

    Prijs

    Lacros Scamper S600 zwart opvouwbare e-bike

    2699,00

    2699,00

    Verkoop door ANWB partner

    Lacros
    • De beste keus als u kiest voor kwaliteit, comfort en uitstekende service.
    • De Lacros elektrische vouwfietsen zijn erg krachtig en klimmen ze met gemak een berg op.
    • Goede service na uw aankoop vinden wij erg belangrijk.

    Productinformatie

    De elektrische vouwfiets Scamper S600 is uitgevoerd met een krachtige 250W middenmotor. Met stevige scharnieren, soepele voorvorkvering en een sterke 36V Lithium-ion polymeer batterij, is deze elektrische vouwfiets jouw ideale reisgenoot! Zonder moeite fiets je tegen stevige wind in of een steile helling omhoog. De Scamper S600 is comfortabel en gebruiksvriendelijk. Binnen 10 seconden is hij simpel te vouwen en op te bergen in jouw auto, boot, camper of caravan.

    ELEKTRISCHE VOUWFIETS MET KRACHTIGE BAFANG MIDDENMOTOR MET SHIMANO 7 VERSNELLINGEN
    De Lacros Scamper S600 met middenmotor geeft indien gewenst een zeer krachtige ondersteuning in iedere situatie, zoals bij lange afstanden, tegen de wind in of tegen steile hellingen op. De 250W motor van Bafang is krachtig genoeg en erg betrouwbaar. In combinatie met de 7 naafversnellingen, heeft de Lacros Scamper S600 met ondersteuning een heel natuurlijke fietservaring.

    ELEKTRISCHE VOUWFIETS MET SOEPELE VOORVORKVERING
    De Lacros Scamper S600 is standaard voorzien van een voorvorkvering voor meer comfort tijdens het rijden. Een verende zadelpen is bij de Scamper S600 ook standaard inbegrepen. De fiets heeft op de voorkant een LED-lamp die werkt op de fietsbatterij en is eenvoudig te bedienen is vanaf de bedieningsunit op het stuur.

    KRACHTIGE 36V LITHIUM-ION POLYMEERBATTERIJ MET SLOT
    De Scamper S600 is uitgerust met een 15Ah/36V Li-ion Polymeerbatterij die licht, krachtig en duurzaam is. De 15Ah batterij heeft standaard een actieradius van ruim 40-80km (de fiets kan geupgrade worden met een 20Ah batterij voor een groter bereik) De batterij is uitneembaar en wordt beveiligd met een slot. Een lader is inbegrepen bij de fiets.

    LCD DISPLAY MET 5 ONDERSTEUNINGSSTANDEN
    Op het stuur bevindt zich het LCD display waarmee de elektrische ondersteuning te regelen is. De 5 ondersteuningsstanden kan je eenvoudig bedienen met twee knoppen op de bedieningsunit. Het display is verlicht en eenvoudig te bedienen. Door een druk op een knop kan jij tal aan informatie aflezen, zoals de snelheid, afstand en het accugebruik. De ondersteuning stopt bij snelheden boven de 25 km per uur. Dit is in de EU richtlijnen vastgelegd voor een elektrische fiets (EPAC). De LED-lampen zijn te bedienen via de bedieningsunit.

    Specificaties

    KleurZwart
    MerkLacros
    SizeXXL
    ART goedgekeurdJa
    ART certificering**
    Accu capaciteit in Ah15
    Accu plaatsBagagedrager (horizontaal)
    Verplichte CE MarkeringZichtbaar
    Type displayLCD
    Uitzonderingen fabrieksgarantieUitzonderingen toegelicht in handleiding.
    Artikelnummerb84b11c3-c396-44d2-b676-2d452c7f7645
    Materiaal frameAluminium
    Type slotRingslot
    Maximale snelheid met ondersteuning25
    ABSNee
    Verstelbare stuurpenJa
    Batterij indicatorJa
    Accu upgrade mogelijkJa
    Aandrijving fiets: elektrisch - niet elektrischElektrische fiets
    Type kettingkastHalfgesloten
    Afneembaar displayNee
    Type frameUniseks
    VoordragerNee
    Verlichting voorJa
    StuurvergrendelingNee
    NaafdynamoNee
    Taal handleidingNederlands
    Lage instapJa
    Motor locatieMidden
    Motor techniek250W BAFANG
    TrapkrachtsensorJa
    SnelbinderJa
    Actieradius in km80
    AchterdragerJa
    Verlichting achterJa
    RotatiesensorJa
    StandaardJa
    Verende voorvorkJa
    Verende zadelpenJa
    Type bandAnti-lek
    Type versnellingNaafversnelling
    Walk assistJa
    Aantal versnellingen7
    Aantal standen trapondersteuning5
    Accu uitneembaarJa
    Type fietsVouwfiets
    Type remmenMechanische schijfremmen, Rollerbrake
    Wielmaat in inch20

    Productveiligheid

    Verantwoordelijke marktdeelnemer in de EUShinga BV
    AdresNieuwe Eerdsebaan 16, 5482 VS Schijndel
    Emailadressales@lacros.nl
    Telefoonnummer(+31) 73 203 2487
    VeiligheidswaarschuwingFiets niet geschikt voor offroad en/of competitie
    WEEE labelYes
    GPSR veiligheidsinformatie 1https://media-prod-eu-1.mirakl.net/SOURCE/4e0b29d0cd774b3e9938e5aa2e19b0b0