Izano - Parka dames - Human Nature
Ademend
Winddicht
PrimaLoft®
Gerecycled polyester
Waterafstotend 5.000 mm
Levertijd: wordt geladen..
Izano - Parka dames - Human Nature
159,99
Niet-leden: 179,99
Verkoop door ANWB
De voordelen van de ANWB webwinkel- Gratis verzending vanaf 50,- voor ANWB-leden
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis retourzending
Productinformatie
De lucht kleurt loodgrijs en de wind wakkert aan. De Izano parka van Human Nature houdt je zo warm en droog mogelijk. Waterafstotende, winddichte en ademende eigenschappen beschermen je bij wisselend weer. De gewatteerde voering met PrimaLoft®-isolatie houdt de kou buiten.
Open de tweewegrits van boven of onder voor extra bewegingsvrijheid. De stevige YKK-rits is netjes weggewerkt achter een windvanger met drukknopen. Stel de afneembare capuchon af met de trekkoorden en houd je handen warm met de duimgaten. Binnenin zit een houder voor je oortjes, zodat je zonder hinder van draden op pad gaat.
Je neemt alles mee in de zeven ruime zakken. Subtiele reflectie in de stiksels op de rug vergroot je zichtbaarheid in het donker. In de linkermouwzak zit een reflectieband. Rugventilatie voert warmte weg als je in beweging bent. De Izano parka met gemêleerde stof is verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Bewust onderweg met hergebruikt materiaal:
Buitenstof: 100% gerecycled polyester
Voering: 100% gerecycled polyester
Vulling: 100% gerecycled polyester
Verleng de levensduur van je kleding met goed onderhoud. Is je kleding aan vervanging toe? Lever het in bij onze winkels. Wij geven er een nieuwe bestemming aan.
Specificaties
Binnenstof | Polyester |
---|---|
Duurzaamheid | Gerecycled polyester, PrimaLoft® |
Garantie (jaar) | 1 |
Samenstelling materiaal | Buitenstof: 100% Polyester (Gerecycled) / Voering: 100% Polyester (Gerecycled) / Vulling: 100% Polyester (Gerecycled) |
Merk | Human Nature |
Geslacht | Dames |
Technologie | Primaloft |
Materiaal doek | Gewatteerd |
Vulling | Gerecycled polyester, Polyester |
Ademend | Ja |
Buitenstof | Polyester |
Chemisch reinigen | Nee |
Type sluiting | Drukknopen, 2-weg ritssluiting |
Pasvorm | Regular Fit |
Mouwlengte | Lange mouwen |
Effect buitenstof | Melange |
Artikelnummer | 400148 |
Strijken | Niet strijken |
Aantal zakken | 7 |
Plaats verstelbaar | Capuchon |
Plaats ventilatie | Rug |
Positie Reflectie | Armband, Uitvouwbare rugreflectie |
Getapete naden | Nee |
Duimsgat manchetten | Ja |
Wassen | Fijne was 30 graden |
Waterafstotend | Ja |
Windvanger | Ja |
Winddicht | Ja |
YKK rits | Ja |