Naar de inhoudlogo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

Nieuwsoverzicht

Zoeken

6 nieuwsberichten
  • 30 april 2019 Kleding, een bikini of zwembroek en wat leesboeken: grote kans dat jij ditinpakt als je op vakantie gaat. Maar niet iedereen neemt standaard spullen mee.De douane vindt de gekste dingen: acht vreemde vondsten op vliegvelden over dehele wereld.
  • ANWB meest duurzame mobiliteitsmerk
    ANWB meest duurzame mobiliteitsmerk
    18 april 2019 De ANWB is 1e geworden in de categorie Mobiliteit van de Sustainable Brand Index en mag zich het meest duurzame merk binnen de mobiliteitssector noemen.
  • 18 april 2019 De Hyundai i20 en Nissan Micra beginnen allebei aan een tweede leven; welke B-segmenter is het meeste opgeknapt?
  • Logicx: de klant, efficiency en transparantie | ANWB Zakelijk
    Logicx: de klant, efficiency en transparantie | ANWB Zakelijk
    15 april 2019 Vervangend vervoer is voor zakelijk rijders een hygiënefactor. Het inlossen van deze servicebelofte is een uitdagende klus, die ANWB Zakelijk in samenwerking met Logicx met succes oppakt.
  • 12 april 2019 Heeft de Volvo nog steeds een voorsprong of is hij inmiddels voorbijgestreefd door de Audi Q3?
  • 03 april 2019 De jaarlijkse MIM (Maatschappelijk Imago Monitor) meet hoe Nederlanders de maatschappelijke inspanningen van bedrijven (h)erkennen en waarderen. In de 2019-editie eindigt de ANWB als 3e, achter Greenchoice en Triodos Bank.