Mazda MX-30 - ANWB Private Lease
Zorgeloos een nieuwe Mazda MX-30 rijden voor een vast bedrag per maand
De eerste elektrische Mazda is een feit, de MX-30. De Mazda MX-30 heeft een vrij klein accupakket, op een lading stroom kom je daarom zo'n 200 kilometer ver. Wie daar mee kan leven heeft aan de MX30 een elektrisch auto met prettige rijeigenschappen, origineel uiterlijk, spaarzaam stroomverbruik en een scherpe prijsstelling.
Mazda MX-30 E-SKYACTIV EV Prime-Line (145 pk)
De uitrusting van de Mazda MX-30 Prime-Line is zoals je dat van Mazda kent erg uitgebreid. Meer uitrusting kan echter ook, want upgraden naar Exclusive-Line, Advantage of Makoto behoort ook tot de mogelijkheden. De elektrische crossover is voorzien van een accu van 35,5 kWh, goed voor actieradius van ca. 200 kilometer. Dat relatief kleine accupakket is een bewuste keuze van de Japanners: die 200 kilometer rijden de meeste mensen simpelweg niet per dag en/of aan één stuk. Het accupakket laad je aan een normale laadpaal (11 kW) in ruim 9 uur volledig op. Aan een snellader (van 50 kW) ben je ruim een half uur bezig om weer tot 80% opgeladen te zijn. De MX-30 is ook te leasen als plug-in hybride, de Mazda MX-30 R-EV.
Subsidiepot is leeg
Voor elektrische auto's was de afgelopen jaren een aanschafsubsidie beschikbaar, ook voor private leasecontracten. De subsidie gold voor private leasecontracten van minimaal 4 jaar en voor modellen met een cataloguswaarde van maximaal € 45.000. De subsidiepot voor 2024 is inmiddels leeg, waardoor het niet meer mogelijk is om subsidie voor een nieuwe elektrische auto aan te vragen. In 2025 komt er geen nieuw subsidiebudget beschikbaar.
Foto's
Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de via ANWB Private Lease aangeboden uitvoering.
Specificaties Mazda MX-30 EV
- Uitvoering: Prime -Line
- Carrosserie: SUV (5 deurs)
- Aantal zitplaatsen: 5
- Motor (vermogen in pk): E-SKYACTIV EV 107 kW (145 pk)
- Batterijcapaciteit: 35,5 kWh
- Transmissie: Automaat
- Brandstof: Elektriciteit
- Praktijkverbruik: 20,0kWh/100km
- Actieradius WLTP: 200 kilometer (praktijkbereik circa 200 km)
- Trekgewicht: 0 kg
- Kogeldruk: 0 kg
De voordelen van ANWB Private Lease
- De schadeverzekering voor inzittenden is altijd inbegrepen in het maandbedrag
- Een haal- en brengservice bij onderhoud
- Inclusief Wegenwacht Europa Standaard: en geld terug als je al Wegenwacht hebt
- Een flexibele kilometerbundel voor als je meer of minder gaat rijden
- Opzegbaar bij persoonlijke omstandigheden, zoals bij gedwongen ontslag
Je huidige auto inruilen?
Met de ANWB Verkoopservice krijg je gratis en vrijblijvend een gegarandeerd bod op je auto, zonder ongemakkelijke onderhandelingen met potentiele kopers of autobedrijven. Op die manier kun je simpel en snel je huidige auto verkopen als de nieuwe leaseauto geleverd is en kom je niet onnodig zonder auto te zitten.