Lovely Engeland ontvouwt zich als een filmdecor. Treed in de voetsporen van James Bond, Sherlock Holmes en Inspector Morse en drink net als de schrijver Tolkien een pint in de pub The Eagle and Child. Bezoek ook de bekende filmlocaties van Inspector Morse in de studentenstad Oxford. En rijd via Downton Abbey (of wel Highclere Castle) naar de schitterende countryside!
Bezoek ook andere locaties van Downton Abbey, zoals Brampton in de Cotswolds. Vertrek daarna richting het graafschap van Kent en toer langs de mooiste kastelen van Engeland: Dover Castle, Leeds Castle en Tonbridge Castle. Prachtige locaties voor indrukwekkende films!
Je verblijft in...
Je reis begint met een ontspannende cruise-overtocht waarna je doorrijdt naar het Hawkwell House Hotel in Oxford. Loop vanuit je hotel langs de rivier de Theems en oude brugwachtershuisjes naar het centrum van Oxford. Bezoek hier Oxford University met alle indrukwekkende gebouwen zoals Radcliffe Camera. Het is tijd voor de countryside! Rijd een klein ommetje via Highclere Castle (ofwel Downton Abbey!) naar Farnham.
Ervaar het ultieme ‘countryside-gevoel’ tijdens je verblijf in het Frensham Pond Hotel waar het door de karakteristieke dorpen voelt alsof de tijd heeft stilgestaan. Reis van het prachtige Surrey naar de ‘Tuin van Engeland’, Kent. Logeer in het Bridgewood Manor Hotel in Chatham en bezoek Leeds Castle op circa twintig minuten rijden. Met heel veel foto’s, herinneringen en verhalen rijker vaar je terug naar Nederland.
Je verblijft in bovenstaande hotels op basis van logies en ontbijt.
Alternatief hotel
Indien Bridgewood Manor in Chatham niet beschikbaar is, wordt het Judd's Folly Hotel in Faversham voor je geboekt. Faversham ligt circa 21 mijl oostelijker dan Chatham. Je ziet of dit van toepassing is bij het samenstellen van jouw reis.
Verlengen
Krijg je maar geen genoeg van deze rondreis? Het is mogelijk om:
- je verblijf te verlengen in Oxford, Farnham en Chatham
Bijzondere ervaringen
• de Inspector Morse Walking Tour door Oxford
• rijd door het landschap dat je kent van tv: de Midsomer Murders-route door Oxfordshire
• ervaar de Engelse countryside op z'n schilderachtigst: de Cotswolds
• op koopjesjacht in antiekdorp Stow-on-the-Wold
• bezoek verrassende, minder bekende tuinen in tuinenparadijs Kent, zoals de Secret Gardens of Sandwich
• Leeds Castle, Tonbridge Castle: toeren langs een paar van Engelands mooiste kastelen
• "the name is Bond, James Bond": de 007-route door Kent
Blenheim
Indrukwekkend paleis in Oxfordshire
Canterbury
De geschiedenis van Engeland in steen!
Cotswolds
Rijd hier de Midsomer Murders-tour
Leeds Castle
Een prachtig kasteel met een rijk verleden!
Oxford
Bezoek aan Christ Church Oxford!
Snowshill
Het lieflijke dorpje uit de Bridget Jones film