Volkswagen Golf Sportsvan VII
Productieperiode: 2014 - 2018
- Consumentenprijs v.a.
- € 25.190
- Occasionprijs v.a.
- € 7.200
- Veelgekozen1.4 TSI Comfort92 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 29.645
- Occasionprijs v.a.
- € 9.500
- Veelgekozen1.4 TSI Connected Series92 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 32.215
- Occasionprijs v.a.
- € 11.800
- 1.4 TSI Business Edition92 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- in 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 30.645
- Occasionprijs v.a.
- € 11.000
- 1.4 TSI Business Edition 7-Dsg92 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- in 2015
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 33.245
- Occasionprijs v.a.
- € 11.800
- 1.4 TSI Business Edition Connected92 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 31.075
- Occasionprijs v.a.
- € 11.000
- 1.4 TSI Business Edition Connected 7-Dsg92 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 33.675
- Occasionprijs v.a.
- € 11.800
- 1.4 TSI Comfort 7-Dsg92 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2015
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 32.245
- Occasionprijs v.a.
- € 10.200
- 1.4 TSI Connected Series 7-Dsg92 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 34.815
- Occasionprijs v.a.
- € 12.600
- 1.4 TSI High92 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2018
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 29.590
- Occasionprijs v.a.
- € 10.000
- 1.4 TSI High 7-Dsg92 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2018
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 31.890
- Occasionprijs v.a.
- € 10.800
- 1.4 TSI Highline Business92 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2017 - 2018
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 31.650
- Occasionprijs v.a.
- € 12.800
- 1.4 TSI Highline Business 7-Dsg92 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2017 - 2018
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 33.990
- Occasionprijs v.a.
- € 13.700
- Veelgekozen1.6 TDI Comfort81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2014 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 34.710
- Occasionprijs v.a.
- € 7.600
- 1.6 TDI Business Edition81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 33.845
- Occasionprijs v.a.
- € 8.800
- 1.6 TDI Business Edition 7-Dsg81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2015
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 36.445
- Occasionprijs v.a.
- € 9.300
- 1.6 TDI Business Edition Connected81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 34.675
- Occasionprijs v.a.
- € 8.400
- 1.6 TDI Business Edition Connected 7-Dsg81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 37.275
- Occasionprijs v.a.
- € 8.800
- 1.6 TDI Comfort 7-Dsg81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2014 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 37.310
- Occasionprijs v.a.
- € 8.100
- 1.6 TDI Comfort Bluemotion81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2014 - 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 31.945
- Occasionprijs v.a.
- € 7.600
- 1.6 TDI Connected Series81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 35.815
- Occasionprijs v.a.
- € 9.500
- 1.6 TDI Connected Series 7-Dsg81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 38.415
- Occasionprijs v.a.
- € 10.100
- 1.6 TDI High81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2014 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 36.490
- Occasionprijs v.a.
- € 7.900
- 1.6 TDI High 7-Dsg81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2014 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 39.090
- Occasionprijs v.a.
- € 8.400
- 1.6 TDI Trend81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2014 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 32.610
- Occasionprijs v.a.
- € 7.200
- 1.6 TDI Trend81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2014
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 30.345
- Occasionprijs v.a.
- € 7.200
- 1.2 TSI Easyline63 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 25.190
- Occasionprijs v.a.
- € 7.800
- 1.2 TSI Business Edition81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- in 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 29.445
- Occasionprijs v.a.
- € 10.500
- 1.2 TSI Business Edition 7-Dsg81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- in 2015
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 32.045
- Occasionprijs v.a.
- € 11.300
- 1.2 TSI Business Edition Connected81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 29.805
- Occasionprijs v.a.
- € 10.500
- 1.2 TSI Business Edition Connected 7-Dsg81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 32.405
- Occasionprijs v.a.
- € 11.300
- 1.2 TSI Comfort81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 28.345
- Occasionprijs v.a.
- € 9.000
- 1.2 TSI Comfort 7-Dsg81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2015
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 30.945
- Occasionprijs v.a.
- € 9.800
- 1.2 TSI Connected Series81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 30.915
- Occasionprijs v.a.
- € 11.300
- 1.2 TSI Connected Series 7-Dsg81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 33.515
- Occasionprijs v.a.
- € 12.200
- 1.2 TSI High81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2018
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 28.250
- Occasionprijs v.a.
- € 9.600
- 1.2 TSI High 7-Dsg81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2018
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 30.650
- Occasionprijs v.a.
- € 10.300
- 1.2 TSI Highline Business81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2017 - 2018
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 30.250
- Occasionprijs v.a.
- € 12.200
- 1.2 TSI Highline Business 7-Dsg81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2017 - 2018
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 32.690
- Occasionprijs v.a.
- € 13.200
- 1.2 TSI Trend81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 26.445
- Occasionprijs v.a.
- € 8.500
- 1.2 TSI Trend Dsg81 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2015
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 29.045
- Occasionprijs v.a.
- € 9.300
- 1.0 TSI Bluemotion Comfort85 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2015 - 2018
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 25.650
- Occasionprijs v.a.
- € 9.400
- 1.0 TSI Bluemotion Comfort 7-Dsg85 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2015 - 2018
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 28.050
- Occasionprijs v.a.
- € 10.600
- 1.0 TSI Bluemotion Connected Series85 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 28.955
- Occasionprijs v.a.
- € 11.000
- 1.0 TSI Bluemotion Connected Series Dsg85 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 31.555
- Occasionprijs v.a.
- € 11.900
- 1.0 TSI Bluemotion Trend85 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2015 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 26.990
- Occasionprijs v.a.
- € 8.900
- 1.0 TSI Bluemotion Trend Dsg85 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 28.560
- Occasionprijs v.a.
- € 9.700
- 1.4 TSI Business Edition110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- in 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 32.205
- Occasionprijs v.a.
- € 11.300
- 1.4 TSI Business Edition 7-Dsg110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- in 2015
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 34.805
- Occasionprijs v.a.
- € 12.200
- 1.4 TSI Business Edition Connected110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 32.395
- Occasionprijs v.a.
- € 11.300
- 1.4 TSI Business Edition Connected 7-Dsg110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 34.995
- Occasionprijs v.a.
- € 12.200
- 1.4 TSI Connected Series110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- in 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 33.605
- Occasionprijs v.a.
- € 12.200
- 1.4 TSI Connected Series 7-Dsg110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 36.155
- Occasionprijs v.a.
- € 13.000
- 1.4 TSI High110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 32.960
- Occasionprijs v.a.
- € 10.300
- 1.4 TSI High 7-Dsg110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2018
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 33.350
- Occasionprijs v.a.
- € 11.100
- 1.4 TSI Highline Business 7-Dsg110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Benzine, 5 deuren
- 2017 - 2018
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 35.390
- Occasionprijs v.a.
- € 14.200
- 1.6 TDI Comfort85 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 34.750
- Occasionprijs v.a.
- € 9.500
- 1.6 TDI Comfort 7-Dsg85 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 37.350
- Occasionprijs v.a.
- € 10.100
- 1.6 TDI High85 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 36.530
- Occasionprijs v.a.
- € 9.900
- 1.6 TDI High 7-Dsg85 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 39.130
- Occasionprijs v.a.
- € 10.600
- 1.6 TDI Highline Business85 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 36.490
- Occasionprijs v.a.
- € 10.100
- 1.6 TDI Highline Business 7-Dsg85 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 38.850
- Occasionprijs v.a.
- € 10.700
- 1.6 TDI Trend85 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 32.650
- Occasionprijs v.a.
- € 9.100
- 2.0 TDI Business Edition110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 36.445
- Occasionprijs v.a.
- € 9.200
- 2.0 TDI Business Edition 7-Dsg110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2015
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 39.045
- Occasionprijs v.a.
- € 9.800
- 2.0 TDI Business Edition Connected110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 36.945
- Occasionprijs v.a.
- € 9.200
- 2.0 TDI Business Edition Connected 7-Dsg110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 39.545
- Occasionprijs v.a.
- € 9.800
- 2.0 TDI Connected Series110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 38.345
- Occasionprijs v.a.
- € 10.000
- 2.0 TDI Connected Series 7-Dsg110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 40.855
- Occasionprijs v.a.
- € 10.600
- 2.0 TDI High110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2014 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 37.820
- Occasionprijs v.a.
- € 8.400
- 2.0 TDI High 7-Dsg110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- 2014 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 42.030
- Occasionprijs v.a.
- € 8.900
- 2.0 TDI Highline Business 7-Dsg110 KW Volkswagen Golf Sportsvan VII, Diesel, 5 deuren
- in 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 41.790
- Occasionprijs v.a.
- € 11.300