Alfa Romeo Giulietta II (940)
Productieperiode: 2010 - 2017
- Consumentenprijs v.a.
- € 24.365
- Occasionprijs v.a.
- € 3.700
- Veelgekozen1.4 T Multiair Sprint110 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 28.865
- Occasionprijs v.a.
- € 8.000
- 1.4 T Multiair110 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 26.950
- Occasionprijs v.a.
- € 8.000
- 1.4 T Multiair Super110 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 28.950
- Occasionprijs v.a.
- € 8.800
- Veelgekozen1.4 T Multiair Distinctive125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2010 - 2014
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 29.365
- Occasionprijs v.a.
- € 4.700
- 1.4 T Multiair Business125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 28.390
- Occasionprijs v.a.
- € 5.600
- 1.4 T Multiair Business Executive125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 30.440
- Occasionprijs v.a.
- € 5.900
- 1.4 T Multiair Business Executive Sport125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 33.290
- Occasionprijs v.a.
- € 6.200
- 1.4 T Multiair Business Executive Sport Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 35.190
- Occasionprijs v.a.
- € 6.600
- 1.4 T Multiair Business Executive Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 32.740
- Occasionprijs v.a.
- € 6.300
- 1.4 T Multiair Business Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 30.290
- Occasionprijs v.a.
- € 5.900
- 1.4 T Multiair Distinctive Lusso Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- in 2014
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 28.365
- Occasionprijs v.a.
- € 8.000
- 1.4 T Multiair Distinctive Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2011 - 2014
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 29.365
- Occasionprijs v.a.
- € 5.400
- 1.4 T Multiair Exclusive125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 31.365
- Occasionprijs v.a.
- € 7.800
- 1.4 T Multiair Exclusive Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2016
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 31.865
- Occasionprijs v.a.
- € 8.200
- 1.4 T Multiair Limited Business Executive125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 28.390
- Occasionprijs v.a.
- € 5.900
- 1.4 T Multiair Limited Business Executive Sport125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 30.840
- Occasionprijs v.a.
- € 6.200
- 1.4 T Multiair Limited Business Executive Sport Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 32.740
- Occasionprijs v.a.
- € 6.200
- 1.4 T Multiair Limited Business Executive Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 30.290
- Occasionprijs v.a.
- € 6.600
- 1.4 T Multiair Limited Edition125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- in 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 29.340
- Occasionprijs v.a.
- € 6.700
- 1.4 T Multiair Limited Edition Sport125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- in 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 31.790
- Occasionprijs v.a.
- € 7.100
- 1.4 T Multiair Limited Edition Sport Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- in 2013
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 31.790
- Occasionprijs v.a.
- € 7.500
- 1.4 T Multiair Limited Edition Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- in 2013
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 29.340
- Occasionprijs v.a.
- € 7.100
- 1.4 T Multiair Progression125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2010 - 2014
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 27.865
- Occasionprijs v.a.
- € 4.400
- 1.4 T Multiair Progression Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2011 - 2014
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 27.865
- Occasionprijs v.a.
- € 5.100
- 1.4 T Multiair Sprint125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- in 2014
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 28.365
- Occasionprijs v.a.
- € 7.600
- 1.4 T Multiair Sprint Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2016
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 29.865
- Occasionprijs v.a.
- € 8.000
- 1.4 T Multiair Super Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 31.150
- Occasionprijs v.a.
- € 9.500
- 1.4 T Multiair Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 29.150
- Occasionprijs v.a.
- € 8.800
- Veelgekozen1.6 JTDm Distinctive77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2010 - 2014
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 29.365
- Occasionprijs v.a.
- € 3.900
- 1.6 JTDm Business77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 28.390
- Occasionprijs v.a.
- € 4.300
- 1.6 JTDm Business Executive77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 30.440
- Occasionprijs v.a.
- € 4.500
- 1.6 JTDm Business Executive Sport77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 33.290
- Occasionprijs v.a.
- € 4.800
- 1.6 JTDm Exclusive77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2014 - 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 31.365
- Occasionprijs v.a.
- € 5.400
- 1.6 JTDm Limited Business Executive77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 28.390
- Occasionprijs v.a.
- € 4.500
- 1.6 JTDm Limited Business Executive Sport77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 30.840
- Occasionprijs v.a.
- € 4.800
- 1.6 JTDm Limited Edition77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- in 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 29.340
- Occasionprijs v.a.
- € 4.800
- 1.6 JTDm Limited Edition Sport77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- in 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 31.790
- Occasionprijs v.a.
- € 5.100
- 1.6 JTDm Progression77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2010 - 2014
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 27.865
- Occasionprijs v.a.
- € 3.700
- 1.6 JTDm Sprint77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2014 - 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 29.365
- Occasionprijs v.a.
- € 5.200
- Veelgekozen1.6 JTDm Sprint88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 29.865
- Occasionprijs v.a.
- € 5.900
- 1.6 JTDm Basis88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 28.550
- Occasionprijs v.a.
- € 6.300
- 1.6 JTDm Business Super Tct88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- in 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 32.550
- Occasionprijs v.a.
- € 7.800
- 1.6 JTDm Exclusive88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 31.865
- Occasionprijs v.a.
- € 6.100
- 1.6 JTDm Super88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 30.550
- Occasionprijs v.a.
- € 6.600
- 1.6 JTDm Super Tct88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 32.550
- Occasionprijs v.a.
- € 7.000
- 1.6 JTDm Tct88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 30.550
- Occasionprijs v.a.
- € 6.500
- 1.4 T Distinctive77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- in 2014
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 26.265
- Occasionprijs v.a.
- € 6.600
- 1.4 T Impression77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2014 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 24.365
- Occasionprijs v.a.
- € 6.000
- 1.4 T Progression77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2012 - 2014
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 24.765
- Occasionprijs v.a.
- € 4.800
- 1.4 T Veloce77 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- in 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 25.640
- Occasionprijs v.a.
- € 6.100
- 1.4 T Basis88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 24.950
- Occasionprijs v.a.
- € 7.500
- 1.4 T Distinctive88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2010 - 2014
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 27.365
- Occasionprijs v.a.
- € 4.300
- 1.4 T Progression88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2010 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 26.140
- Occasionprijs v.a.
- € 4.000
- 1750 TBI Quadrifoglio Verde173 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2010 - 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 38.865
- Occasionprijs v.a.
- € 6.200
- 1750 TBI Quadrifoglio Verde Tct176 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 39.865
- Occasionprijs v.a.
- € 10.800
- 1750 TBI Veloce Tct176 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Benzine, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 40.950
- Occasionprijs v.a.
- € 11.800
- 2.0 JTDm Distinctive103 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2010 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 32.340
- Occasionprijs v.a.
- € 4.100
- 2.0 JTDm Progression103 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2010 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 30.740
- Occasionprijs v.a.
- € 3.900
- 2.0 JTDm Distinctive110 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- in 2014
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 31.665
- Occasionprijs v.a.
- € 5.300
- 2.0 JTDm Exclusive110 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2014 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 34.165
- Occasionprijs v.a.
- € 5.600
- 2.0 JTDm Sprint110 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2014 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 32.165
- Occasionprijs v.a.
- € 5.500
- 2.0 JTDm Super110 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2016 - 2017
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 32.950
- Occasionprijs v.a.
- € 6.800
- 2.0 JTDm Distinctive125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2010 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 34.340
- Occasionprijs v.a.
- € 4.300
- 2.0 JTDm Distinctive Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2011 - 2013
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 36.240
- Occasionprijs v.a.
- € 4.800
- 2.0 JTDm Progression125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2010 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 32.740
- Occasionprijs v.a.
- € 4.100
- 2.0 JTDm Progression Tct125 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2011 - 2013
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 34.640
- Occasionprijs v.a.
- € 4.500
- 2.0 JTDm Exclusive Tct128 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- in 2015
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 36.365
- Occasionprijs v.a.
- € 6.900
- 2.0 JTDm Distinctive Tct129 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- in 2014
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 34.365
- Occasionprijs v.a.
- € 5.900
- 2.0 JTDm Exclusive Tct129 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), Diesel, 5 deuren
- 2014 - 2015
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 36.365
- Occasionprijs v.a.
- € 6.200
- 1.4 T Lpg Bi-Fuel88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), LPG, 5 deuren
- 2015 - 2016
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 25.865
- Occasionprijs v.a.
- € 7.400
- 1.4 T Lpg Bi-Fuel Distinctive88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), LPG, 5 deuren
- in 2015
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 25.865
- Occasionprijs v.a.
- € 7.400
- 1.4 T Lpg Distinctive Lpg88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), LPG, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 29.540
- Occasionprijs v.a.
- € 5.400
- 1.4 T Lpg Progression Lpg88 KW Alfa Romeo Giulietta II (940), LPG, 5 deuren
- 2012 - 2013
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 27.940
- Occasionprijs v.a.
- € 5.000