logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

Stedentrip Antwerpen - Lindner Hotel

3-daags arrangement met eigen vervoer in België

Jouw reis begint hier

Lekker dichtbij! Op twee uur treinen vanaf Utrecht CS ligt Antwerpen, de stad van winkelboulevards, musea, Scheldekaaien en een centrum vol rijkelijk versierde renaissancegebouwen, kathedralen en sfeervolle pleinen. Geniet van de typische lekkernijen zoals Belgische chocolade, Vlaamse stoverij met bruin bier en Antwerpse handjes.

  • ontdek veelzijdig Antwerpen
  • 4-sterrenhotel in het hart van de stad inclusief ontbijtbuffet
  • inclusief 2-gangendiner vanaf lidmaatschap Goud

Inbegrepen

  • 2 overnachtingen in Lindner Hotel Antwerp, part of JdV by Hyatt op basis van logies-ontbijt (zie tab Verblijf)
  • € 25,- reserveringskosten per boeking, € 5,- SGR bijdrage per persoon en € 2,50 Calamiteitenfonds per boeking

Niet inbegrepen

  • parkeerkosten (€ ter plaatse betalen)

Verblijf

Lindner Hotel Antwerp, part of JdV by Hyatt & City Lounge Antwerp

Het viersterrenhotel ligt centraal in de historische Diamantwijk, op circa vijf minuten wandelen van het centraal station van Antwerpen en niet ver van de bekende winkelboulevards.

Je verblijft als ANWB-lid met kaartkleur Blauw in een standaard een- of tweepersoonskamer*. Vanaf ANWB-lidmaatschap Brons verblijf je in een Businessclass kamer.

* Dit geldt ook voor niet-leden

Faciliteiten

Verblijfstypes

Goed om te weten

Praktische informatie

Bij een zorgeloze vakantie hoort ook een goede voorbereiding. Wij hebben heel veel algemene informatie over je vakantiebestemming en deze reis alvast overzichtelijk op een rijtje gezet. Voor meer informatie over je bestemming en reisvoorbereiding verwijzen wij je naar het kopje 'Landeninformatie' op deze pagina.

Landeninformatie

Bestemmingsinformatie