logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

DS No 8 EV - ANWB Private Lease

Zorgeloos een nieuwe DS No 8 EV rijden voor een vast bedrag per maand

De DS No 8 is het vlaggenschip van DS Automobiles en is beschikbaar als krachtige plug-in hybride en volledig elektrische uitvoering. Deze premium sedan combineert Franse elegantie met geavanceerde technologie. Waar Duitse rivalen vaak inzetten op sportiviteit en status, legt de DS No 8 de nadruk op verfijnd comfort, innovatieve luxe en een uitgesproken designfilosofie.

DS No 8 Pallas EV 157 kW (213 pk)

De No 8 is een elektrische comfortabele sedan met een accupakket van 73,7 kWh en is volgens DS in staat om circa 550 kilometer louter op stroom te rijden. In deze Pallas uitvoering heb je in de DS No 8 al direct een rijke standaarduitrusing met een goede set aan veiligheidssystemen en een multimediasysteem met Apple CarPlay/Android Auto, volledige ledverlichting en parkeersensoren voor en achter, achteruitrijcamera, 19 inch lichtmetalen velgen en adaptive cruise control.

Wil je meer actieradius en vermogen? Kies dan voor de Long Range Pallas met een vermogen van 245 pk en een accupakket van 97,2 kWh met een actieradius van 750 kilometer. Als je toch nog luxer wilt rijden kun je kiezen voor uitvoering Etoile.

Snelladen kan tot een vermogen van 160 kW (200 kW met de Longe Range Pallas) en het duurt ongeveer 30 minuten om van 20 naar 80% te laden. Aan een standaard lader heb je hier ongeveer 4,5 uur voor nodig (6 uur met de Long Range Pallas).

Private lease nu de elektrische DS No 8. Kies je kleur, accessoires, looptijd en kilometrage en kijk hoeveel jouw EV DS No 8 per maand gaat kosten.

Foto's

Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de via ANWB Private Lease aangeboden uitvoering.

Specificaties DS No 8 EV

  • Uitvoering: Pallas
  • Carrosserie: Hatchback (5 deurs)
  • Aantal zitplaatsen: 5
  • Motor (vermogen in pk): e157 kW (213 pk)
  • Transmissie: Automaat
  • Brandstof: Elektriciteit
  • Actieradius (WLTP): 450 km
  • Trekgewicht geremd: n.b.
  • Kogeldruk: n.b.

De voordelen van ANWB Private Lease

  • De schadeverzekering voor inzittenden is altijd inbegrepen in het maandbedrag
  • Een haal- en brengservice bij onderhoud*
  • Inclusief Wegenwacht Europa Standaard: en geld terug als je al Wegenwacht hebt
  • Een flexibele kilometerbundel voor als je meer of minder gaat rijden
  • Opzegbaar bij persoonlijke omstandigheden, zoals bij gedwongen ontslag

*Haal -en brengservice is afhankelijk van beschikbaarheid en medewerking van de betrokken dealer of garage.

Je huidige auto inruilen?

Met de ANWB Verkoopservice krijg je gratis en vrijblijvend een gegarandeerd bod op je auto, zonder ongemakkelijke onderhandelingen met potentiele kopers of autobedrijven. Op die manier kun je simpel en snel je huidige auto verkopen als de nieuwe leaseauto geleverd is en kom je niet onnodig zonder auto te zitten.

Contact ANWB Private Lease

Telefoonnummer
088 - 269 20 20 Pech (dag en nacht). Algemene vragen (ma-vr van 08.30 tot 17.30 uur, za 10.00 tot 16.00 uur). Contractuele vragen of melden van schade of onderhoud (ma-vr van 08.00 tot 17.30 uur).
 
WhatsApp +3188 - 269 22 22
en krijg binnen 20 minuten antwoord. (ma-vr van 08.30 tot 21:00, za 10.00 tot 16.00 uur)

Keurmerk

ANWB Private Lease voldoet aan het Keurmerk Private Lease, verantwoord en vertrouwd een privéauto leasen.

Je auto verkopen via de ANWB 

Snel en gemakkelijk je huidige auto verkopen. Geen ongemakkelijke onderhandelingen en een gegarandeerde prijs voor je auto.

Samenwerking

ANWB Private Lease is in samenwerking met Ayvens (voorheen LeasePlan).

Disclaimer

Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de via ANWB Private Lease aangeboden uitvoering.

De levertijden van een nieuwe auto liggen tussen de 12 en 16 weken. Het verschilt per merk en model. De levertijd van een occasion in de private lease is 4 weken. Een Flex Lease auto rijd je al binnen 4 dagen, nadat onze partner Ayvens de ondergetekende leaseovereenkomst en de i-Deal betaling ontvangen heeft. Lees meer over de levertijden en de rechten voor de consument op de website van het Keurmerk Private Lease. Door te kiezen voor ANWB Private Lease sluit je automatisch ook een ANWB-lidmaatschap (€ 17,75 per jaar) af. Lees hier de algemene voorwaarden van het ANWB-lidmaatschap