Ds Ds7 I 1e facelift
Productieperiode: 2022 - 2026
- Consumentenprijs v.a.
- € 54.350
- Occasionprijs v.a.
- € 26.300
- Veelgekozen1.6 E-Tense Performance Line165 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 55.990
- Occasionprijs v.a.
- € 26.900
- 1.6 E-Tense Antoine De Saint ExupéRy165 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- in 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 62.750
- Occasionprijs v.a.
- € 37.400
- 1.6 E-Tense Bastille+165 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 54.940
- Occasionprijs v.a.
- € 26.300
- 1.6 E-Tense Edition France165 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- in 2025
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 59.550
- Occasionprijs v.a.
- € 41.900
- 1.6 E-Tense Esprit De Voyage165 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2023 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 60.940
- Occasionprijs v.a.
- € 33.500
- 1.6 E-Tense ÉToile165 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2024 - 2026
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 64.750
- Occasionprijs v.a.
- € 38.700
- 1.6 E-Tense Ligne Business165 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2025 - 2026
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 54.350
- Occasionprijs v.a.
- € 41.200
- 1.6 E-Tense OpéRa165 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 64.540
- Occasionprijs v.a.
- € 30.100
- 1.6 E-Tense Pallas165 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2024 - 2026
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 58.850
- Occasionprijs v.a.
- € 35.300
- 1.6 E-Tense Performance Line+165 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 58.990
- Occasionprijs v.a.
- € 28.000
- 1.6 E-Tense Rivoli165 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 59.290
- Occasionprijs v.a.
- € 28.300
- 1.6 E-Tense Antoine De Saint ExupéRy 4X4221 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- in 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 68.050
- Occasionprijs v.a.
- € 39.800
- 1.6 E-Tense Bastille+ 4X4221 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 60.290
- Occasionprijs v.a.
- € 28.100
- 1.6 E-Tense Edition France 4X4221 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- in 2025
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 64.900
- Occasionprijs v.a.
- € 46.300
- 1.6 E-Tense Esprit De Voyage 4X4221 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2023 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 66.390
- Occasionprijs v.a.
- € 35.300
- 1.6 E-Tense ÉToile 4X4221 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2024 - 2026
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 70.100
- Occasionprijs v.a.
- € 41.200
- 1.6 E-Tense Ligne Business 4X4221 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2025 - 2026
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 59.650
- Occasionprijs v.a.
- € 44.700
- 1.6 E-Tense OpéRa 4X4221 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 69.390
- Occasionprijs v.a.
- € 31.700
- 1.6 E-Tense Pallas 4X4221 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2024 - 2026
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 64.200
- Occasionprijs v.a.
- € 37.900
- 1.6 E-Tense Performance Line 4X4221 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 61.290
- Occasionprijs v.a.
- € 28.700
- 1.6 E-Tense Performance Line+ 4X4221 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 64.290
- Occasionprijs v.a.
- € 29.700
- 1.6 E-Tense Rivoli 4X4221 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 64.590
- Occasionprijs v.a.
- € 29.900
- 1.6 E-Tense Antoine De Saint ExupéRy 4X4265 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- in 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 74.100
- Occasionprijs v.a.
- € 43.500
- 1.6 E-Tense La PremièRe 4X4265 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2023
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 77.640
- Occasionprijs v.a.
- € 35.000
- 1.6 E-Tense OpéRa 4X4265 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 75.440
- Occasionprijs v.a.
- € 34.500
- 1.6 E-Tense Performance 4X4265 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2024 - 2026
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 75.650
- Occasionprijs v.a.
- € 40.800
- 1.6 E-Tense Performance Line+ 4X4265 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 70.340
- Occasionprijs v.a.
- € 32.500
- 1.6 E-Tense Rivoli 4X4265 KW Ds Ds7 I 1e facelift, Plug-in Hybride (Benzine), 5 deuren
- 2022 - 2024
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 70.640
- Occasionprijs v.a.
- € 32.700