Daewoo Kalos I
Productieperiode: 2002 - 2004
- Consumentenprijs v.a.
- € 10.559
- Occasionprijs v.a.
- € 1.000
- 1.2 Ace53 KW Daewoo Kalos I, Benzine, 5 deuren
- in 2004
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 10.559
- 1.2 Pure53 KW Daewoo Kalos I, Benzine, 5 deuren
- 2003 - 2004
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 11.514
- Occasionprijs v.a.
- € 1.000
- 1.2 Spirit53 KW Daewoo Kalos I, Benzine, 5 deuren
- 2003 - 2004
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 12.464
- Occasionprijs v.a.
- € 1.000
- 1.4 Class61 KW Daewoo Kalos I, Benzine, 5 deuren
- 2002 - 2003
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 14.694
- Occasionprijs v.a.
- € 1.000
- 1.4 Spirit61 KW Daewoo Kalos I, Benzine, 4 deuren
- 2003 - 2004
- 4-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 13.714
- Occasionprijs v.a.
- € 1.000
- 1.4 Spirit61 KW Daewoo Kalos I, Benzine, 5 deuren
- 2002 - 2004
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 12.764
- Occasionprijs v.a.
- € 1.000
- 1.4 Style61 KW Daewoo Kalos I, Benzine, 4 deuren
- 2003 - 2004
- 4-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 14.164
- Occasionprijs v.a.
- € 1.000
- 1.4 Style61 KW Daewoo Kalos I, Benzine, 5 deuren
- 2002 - 2004
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 13.791
- Occasionprijs v.a.
- € 1.000
- 1.4 Class69 KW Daewoo Kalos I, Benzine, 4 deuren
- 2003 - 2004
- 4-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 16.964
- Occasionprijs v.a.
- € 1.000
- 1.4 Class69 KW Daewoo Kalos I, Benzine, 4 deuren
- 2003 - 2004
- 4-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 15.964
- Occasionprijs v.a.
- € 1.000
- 1.4 Class69 KW Daewoo Kalos I, Benzine, 5 deuren
- 2003 - 2004
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 15.614
- Occasionprijs v.a.
- € 1.000
- 1.4 Class69 KW Daewoo Kalos I, Benzine, 5 deuren
- 2003 - 2004
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 16.614
- Occasionprijs v.a.
- € 1.000
- 1.4 Style69 KW Daewoo Kalos I, Benzine, 5 deuren
- 2003 - 2004
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 15.539
- Occasionprijs v.a.
- € 1.000