logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

Alfa Romeo 147 I

1.6 Ts 77 KW Editione Sportiva
Kies andere uitvoering

Deze auto rijden?

Nieuwprijs (2004)€ 19.545,-
Bouwjaar
2003 - 2005
Deuren
5-deurs
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld

Specificaties

Productieperiode
2003 - 2005
Carrosserie
Hatchback
Segment
C - middenklasse
Aantal deuren
5-deurs
Aantal zitplaatsen
5
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Veiligheidsniveau
3 sterren

Prijzen en kosten

Nieuwprijs (juli 2004)

Consumentenprijs
€ 20.070,-
Fiscale waarde
€ 19.545,-
BPM
€ 4.095,-

Richtprijzen occasions

Bouwjaar 2005 met 220.000 km
€ 1.200,-
Bouwjaar 2004 met 225.000 km
€ 1.100,-
Bouwjaar 2003 met 230.000 km
€ 1.000,-

Huidige waarde

Om je de huidige prijs te geven hebben we het kenteken en de kilometerstand nodig. Bereken direct wat jouw auto waard is.Bereken koerslijst richtprijzenKoerslijst richtprijzen

Testen & advies

Wat vindt de Wegenwacht?

Zoals veel moderne auto’s wordt ook de Alfa 147 geplaagd door z’n elektronica. De individuele bobines stoppen er wel eens mee, dat kan ook het gevolg zijn van draadbreuk. De krukaspositiesensor gaat wel eens defect. Dat is geen lastige reparatie, maar er moet wel aan zo’n sensor zijn te komen. Als dat snel lukt, kan de Wegenwacht het ter plekke oplossen. Voor een kapot hoofdrelais geldt in principe hetzelfde. Het relais van de brandstofpomp gaat ook wel eens stuk en ook dat is best snel opgelost, mits het onderdeel is te krijgen. Zowel bij een kapot hoofd- als pomprelais slaat de motor gewoon niet meer aan. Een brandend airbaglampje is vaak te herleiden tot een draadbreuk van de gordelspanner, onder één van de stoelen. Het hoofd- of pomprelais gaat ook wel eens stuk, dan slaat de motor niet meer aan. Na een lege accu wordt de contactsleutel som niet herkend. De wegenwacht kent hier een trucje op. De ‘Selespeed’-automaat wil nog wel eens storingen hebben, wat tot heel kostbare reparaties kan leiden.
Lees het advies

Auto review

Temperament in de middenklasse

8 september 2020
Occasion

De Alfa Romeo 147 is als occasion echt een auto voor liefhebbers, geen ‘allemansvriend’. Anders gezegd: voor een Alfa kies je als je iets van dat bijzondere gevoel voor het merk hebt. Een mooie 147 is in die zin een prima mogelijkheid om met het merk vertrouwd te raken.

Bekijk volledige review

Vergelijkbare automodellen

Op zoek naar een vergelijkbare auto? Bekijk deze modellen dan ook!

Speciaal voor jou