Naar de inhoudlogo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

Torres – Fleecehoodie dames – Human Nature

9,143 ReviewsDelen 
Nu 15,-Alleen in de winkel
• Borgfleece
• Ademend
• Warmteregulerend
• Oversized fit
• Buitenstof: 25% gerecycled polyester
Meer informatie
Kleur:
Maat:

Torres – Fleecehoodie dames – Human Nature

15,00

64,99

Niet-leden: 74,99

De voordelen van de ANWB webwinkel

  • Gratis verzending vanaf 50,- voor ANWB-leden
  • 30 dagen bedenktijd
  • Gratis retourzending

Productinformatie

Dankzij de mooie kleur, het halve ritsje en het golvende patroontje is dit een fleecehoodie die je zeker in je wintergarderobe wilt hebben voor de koudere dagen. Het borgfleece zorgt ervoor dat warmte wordt vastgehouden zonder het ademend vermogen te beperken. Zet de capuchon op om kouder oren te voorkomen. In de buidelzak met ritssluiting kun je je belangrijke papieren of je sleutel opbergen. Praktisch om in te wandelen en stijlvol voor je dagelijks outfit.

Fijne toevoeging: Onze Human Nature fleecevesten zijn voorzien van een afneembaar lensdoekje in de zak, waarmee je je (zonne)bril, cameralens of smartphone kunt schoonmaken.

Dames fleecehoodie Torres is gemaakt van 35% gerecycled polyester. Door gebruik te maken van reeds bestaande materialen, verminderen we de aanspraak op ruwe grondstoffen afkomstig uit fossiele brandstoffen.

Specificaties

AdemendJa
Kan in de drogerNee
DuurzaamheidGerecycled polyester
EAN8718451724025
Garantie (jaar)1
KraagtypeCapuchon
MateriaalGerecycled polyester, Polyester
Samenstelling materiaalBuitenstof 1: 75% Polyester, 25% Gerecycled Polyester. Buitenstof 2: 100% Polyester
MerkHuman Nature
Type mouwenLang
PasvormOversized Fit
GeslachtDames
StrijkinstructieNiet strijken
Materiaal doekFleece
WassenFijne was 30 graden
BuitenstofPolyester
Artikelnummer20022301

Reviews