logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

Stedentrip Heidelberg - Atlantic Hotel

3- of 4-daagse arrangement met eigen vervoer in Duitsland

Jouw reis begint hier

Ontdek het mooiste van Heidelberg tijdens een korte vakantie in deze romantische stad. Verken de historische oude binnenstad, bewonder het indrukwekkende Slot Heidelberg en wandel over de beroemde Karl-Theodor-brug. Ontdek de charmante sfeer van deze stad, omgeven door de prachtige Neckar-vallei. Perfect voor een korte en veelzijdige vakantie!
  • verblijf in een modern viersterrenhotel in Heidelberg
  • ontdek de romantische stad Heidelberg
  • Duitstalige rondleiding door Heidelberg inbegrepen (vanaf ANWB-lidmaatschap Goud)

Inbegrepen

  • 2 of 3 overnachtingen in Atlantic Hotel Heidelberg incl. ontbijt
  • fitnessruimte
  • gratis toegang tot wellness faciliteiten
  • gratis wifi
  • € 35,- reserveringskosten per boeking, € 5,- SGR bijdrage per persoon en € 2,50 Calamiteitenfonds per boeking

Niet inbegrepen

  • parkeren in de parkeergarage, € 25 per auto per nacht
  • borg, € 50 per kamer, te betalen bij aankomst

Verblijf

Atlantic Hotel Heidelberg

Het moderne viersterren Atlantic Hotel Heidelberg heeft in maart 2024 haar deuren geopend en is van alle gemakken voorzien. Het hotel heeft comfortabel ingerichte kamers, een spectaculaire skybar met dakterras, een grill restaurant en diverse wellness faciliteiten. Het hotel ligt naast het centraal station van Heidelberg en op circa. 20 minuten lopen van het oude centrum van Heidelberg.

Faciliteiten

Verblijfstypes

Goed om te weten

Praktische informatie

Bij een zorgeloze vakantie hoort ook een goede voorbereiding. Wij hebben heel veel algemene informatie over je vakantiebestemming en deze reis alvast overzichtelijk op een rijtje gezet. Voor meer informatie over je bestemming en reisvoorbereiding verwijzen wij je naar het kopje 'Landeninformatie' op deze pagina.

Landeninformatie

Bestemmingsinformatie