Trouwe-Ledenvoordeel
3-daagse stedentrip Maastricht - Derlon Hotel Maastricht
- verblijf in deluxe kamer inclusief uitgebreid ontbijt
- sfeervolle straatjes en gezellige winkels
- prachtig 4-sterrenhotel in hartje Maastricht
Jouw reis
Maak een wandeling langs de oevers van de Maas en strijk neer op het Vrijthof voor een ‘tas koffie’ met een Limburgse lekkernij.
Neem vooral ook een kijkje in de ruim zevenhonderd jaar oude Dominicanenkerk (tegenwoordig een boekwinkel) in hartje Maastricht. ’t Bassin is een romantisch haventje waar je culinair kunt genieten in een van de vele restaurants.
Maak ook eens een rondje door het groen en de meer onbekende plekken buiten de stadsmuur. Het heuvellandschap zorgt voor prachtige panorama’s. In de omgeving vind je uitgestrekte wijngaarden en wijndomeinen. Of ga ondergronds, de mergelgrotten diep onder de Sint Pietersberg herbergen een bijzonder stukje geschiedenis van Maastricht.
Je verblijft in…
Het viersterren Derlon Hotel Maastricht ligt in hartje Maastricht, op loopafstand van het centraal station en talloze bezienswaardigheden. Geniet van uitmuntende service bij Derlon, wiens naam een eerbetoon is aan de Franse chef-kok Louis Desiré Derlon.
Reisvariant
Wij bieden in Maastricht ook de mogelijkheid om in Designhotel Maastricht te verblijven. Bekijk hier dit arrangement.
Verblijf
Derlon Hotel Maastricht
Geniet van uitmuntende service bij het viersterren Hotel Derlon, wiens naam een eerbetoon is aan de Franse chef-kok Louis Desiré Derlon. Het hotel ligt in hartje Maastricht, meteen naast de Onze Lieve Vrouw 'Sterre der Zee' Basiliek, en om de hoek van het sfeer- en stijlvolle Stokstraatkwartier waar Frans aandoende steegjes je naar de exclusieve boetieks leiden.
Verblijfstypes
Goed om te weten
Je kunt je auto parkeren in Onze Lieve Vrouweparking van QPark, de kosten bedragen € 27,50 per dag. Valet parkeren is ook mogelijk, de kosten bedragen € 49,50 per dag. Er zijn oplaadpunten voor elektrische auto’s (op basis van beschikbaarheid) aanwezig.
Op de aankomstdag kun je vanaf 15.00 uur in de accommodatie, op de dag van vertrek dien je uiterlijk om 12.00 uur de accommodatie te verlaten.
Het hotel ligt op circa een kwartier lopen van station Maastricht.
In het hotel aan het Onze Lieve Vrouweplein vind je Brasserie Luis. Je kunt er terecht voor voor ontbijt, brunch, lunch, diner en een borrel. Op het sfeervolle terras van e brasserie heb je een uniek uitzicht op de Onze Lieve Vrouwebasiliek en de gezelligheid van bourgondisch Maastricht.
- kluisje gratis in de kamer
- lift aanwezig
- gratis wifi
- creditcards geaccepteerd
- 24-uurs receptie
- bagageruimte
- niet-roken in de gehele accommodatie
Een kinderbed is te huur à € 15,- per nacht, je kunt dit bij reservering opgeven en ter plaatse betalen.
In de omgeving van Maastricht vind je diverse fiets- en wandelroutes. In het hotel is een fietsenstalling aanwezig, waar oplaadpunten voor e-bikes (op basis van beschikbaarheid) aanwezig zijn.
De lokale overheid heft toeristenbelasting, deze dien je ter plaatse te betalen.
Het hotel beschikt niet over een zwembad of wellnessfaciliteiten.
Praktische informatie
Bij een zorgeloze vakantie hoort ook een goede voorbereiding. Wij hebben heel veel algemene informatie over je vakantiebestemming en deze reis alvast overzichtelijk op een rijtje gezet. Voor meer informatie over je bestemming en reisvoorbereiding verwijzen wij je naar het kopje 'Landeninformatie' op deze pagina.
Landeninformatie
Bestemmingsinformatie
Fysieke items (zoals een reisgids of ANWB bagage inpakset) ontvang je ca. 5 weken voor vertrek per post.
Als je een reis boekt met vertrek binnen 14 dagen, dan kunnen wij niet garanderen dat het item op tijd wordt bezorgd. Deze zal dan naar alle waarschijnlijkheid op de mat liggen bij thuiskomst. Wij geven hiervoor geen compensatie.
ANWB-cadeaukaart t.w.v. € 10,- (1 per boeking, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Blauw)
De ANWB-cadeaukaart ontvang je automatisch per e-mail nadat de volledige betaling van de reis is voldaan. Je kunt de ANWB-cadeaukaart inwisselen bij alle ANWB-winkels, in de webwinkel en bij Eropuit, voor diverse uitjes met Ledenvoordeel.
Welkomstdrankje (1 per persoon, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Brons)
Na het inchecken geniet je van een lekker drankje. Welkom in Maastricht!
Iets lekkers (per kamer, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Zilver)
Op je kamer ligt iets lekkers voor je klaar.
Tube handcrème (1 per kamer, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Goud)
Bij aankomst ontvang je een tube handcrème.
Fles huiswijn (1 per kamer, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Platina)
Op je kamer vind je een fles huiswijn.