3-daagse stedentrip Deventer - Postillion Hotel
- geniet van zowel stad als natuur in deze eeuwenoude Hanzestad
- verblijf in een uitstekend 4-sterrenhotel aan de rand van Deventer
- struin door sfeervolle straten, steegjes en over pleinen!
Jouw reis
Maak een fietstocht langs de oevers van de IJssel, of begeef je naar het oudste openbare wandelgebied van Nederland, het stadspark Worpplantsoen. Ook in de omgeving is van alles te ontdekken; de prachtige nationale parken De Hoge Veluwe en Sallandse Heuvelrug zijn dichtbij.
Bovendien is deze stad al sinds het begin van de veertiende eeuw befaamd om zijn koek, een lokale lekkernij. Deze moet je proeven tijdens een bezoek aan de Koekstad.
Je verblijft in...
Je verblijft twee nachten in Postillion Hotel Deventer, een uitstekend viersterrenhotel aan de rand van het centrum. Het heeft een praktische ligging voor wie de stad wil verkennen en voor wie erop uit wil trekken in de prachtige natuur in de omgeving.
Het hotel heeft een restaurant, ruime parkeergelegenheid en comfortabele hotelkamers. Je verblijft op basis van logies-ontbijt.
Verlengen
Dit arrangement kan niet verlengd worden.
Waar bestaat deze reis uit?
- 2 overnachtingen in Postillion Hotel Deventer op basis van logies-ontbijt (zie tab Verblijf)
- gratis parkeren (op basis van beschikbaarheid)
- gratis wifi
- toeristenbelasting circa € 1,60 per persoon per nacht (ter plaatse te betalen)
- word ANWB-lid én profiteer direct van de extra’s behorende bij Lidmaatschap Blauw
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 10,- (1 per boeking)
- welkomstdrankje (per persoon)
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 10,- (1 per boeking)
- welkomstdrankje (per persoon)
- heerlijk gebak bij aankomst (per persoon)
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 10,- (1 per boeking)
- welkomstdrankje (per persoon)
- heerlijk gebak bij aankomst (per persoon)
- upgrade naar een Comfort kamer (per kamer)
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 10,- (1 per boeking)
- welkomstdrankje (per persoon)
- heerlijk gebak bij aankomst (per persoon)
- upgrade naar een Comfort kamer (per kamer)
- flesje bubbels op de kamer (1 per kamer)
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 10,- (1 per boeking)
- welkomstdrankje (per persoon)
- heerlijk gebak bij aankomst (per persoon)
- upgrade naar een Comfort kamer (per kamer)
- flesje bubbels op de kamer (1 per kamer)
- onderwegpakketje bestaande uit fruit, flesje water en een candybar (1 per kamer)
Verblijf
Postillion Hotel Deventer
Het viersterren Postillion Hotel Deventer ligt aan de rand van Deventer, op circa vijf minuten rijden van de binnenstad. Op loopafstand ligt de IJssel. De praktische ligging maakt Postillion Hotel Deventer een perfecte uitvalsbasis voor het verkennen van de omgeving. De prachtige natuur van de Veluwe en de Sallandse Heuvelrug liggen dichtbij.
Faciliteiten
Verblijfstypes
Goed om te weten
- alle kamers zijn niet-roken
- 24-uurs receptie
Ter plaatse zijn fietsen op aanvraag te huur. Het hotel heeft gewone fietsen (circa € 15,- per dag), e-bikes (circa € 25,- per dag), mountainbikes en kinderfietsen.
Wil je graag zelf je fiets meenemen? In de afgesloten fietsenstalling kun je je fiets kosteloos stallen. Er zijn geen oplaadpunten voor e-bikes aanwezig.
Praktische informatie
Bij een zorgeloze vakantie hoort ook een goede voorbereiding. Wij hebben heel veel algemene informatie over je vakantiebestemming en deze reis alvast overzichtelijk op een rijtje gezet. Voor meer informatie over je bestemming en reisvoorbereiding verwijzen wij je naar het kopje 'Landeninformatie' op deze pagina.
Landeninformatie
Bestemmingsinformatie
Wij streven ernaar je reisbescheiden vanaf 1 maand tot uiterlijk 1 week voor vertrek te versturen. De reisbescheiden vind je digitaal in je Mijn ANWB-account. Je ontvangt een e-mail zodra de reisbescheiden daar klaar staan. We raden je aan deze te downloaden en op te slaan op je tablet of telefoon. Deze kun je dan altijd raadplegen, hiervoor heb je geen internet nodig.
Fysieke items (zoals een reisgids of ANWB bagage inpakset) ontvang je ca. 5 weken voor vertrek per post.
Als je een reis boekt met vertrek binnen 14 dagen, dan kunnen wij niet garanderen dat het item op tijd wordt bezorgd. Deze zal dan naar alle waarschijnlijkheid op de mat liggen bij thuiskomst. Wij geven hiervoor geen compensatie.
De ANWB-cadeaukaart ontvang je automatisch per e-mail nadat de volledige betaling van de reis is voldaan. Je kunt deze kaart inwisselen bij alle ANWB-winkels, in de webwinkel en bij diverse uitjes met trouwe-ledenvoordeel bij ANWB Eropuit.
Welkomstdrankje in het hotel (1 per persoon, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Blauw)
Geniet van een lekker welkomstdrankje bij aankomst in het hotel.
Heerlijk gebak bij aankomst (1 per persoon, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Brons)
Na het inchecken wordt je een heerlijk stuk gebak aangeboden.
Kamerupgrade naar type Comfort (inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Zilver)
De Comfort kamer is iets ruimer, heeft koffie- en theefaciliteiten en biedt het gebruik van badjas en slippers aan. De kamerupgrade is automatisch verwerkt in je boeking.
Flesje bubbels op de kamer (1 per kamer, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Goud)
Op je kamer staat een heerlijk flesje bubbels voor je klaar.
Onderwegpakketje (1 per kamer, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Platina)
Het onderwegpakketje bestaat uit fruit, een flesje water en een candybar. Deze ontvang je ter plaatse.