3-daagse stedentrip Den Bosch - Hotel Movenpick Den Bosch
Jouw reis begint hier
- wandel door het historische stadshart
- hotel gelegen vlakbij het centrum
- de stad van Jeroen Bosch en de Bossche bol
Inbegrepen
- 2 overnachtingen in het 4-sterren Mövenpick Hotel op basis van logies-ontbijt
- informatiepakket over Den Bosch met fiets- en wandelroutes
- € 25,- reserveringskosten per boeking en € 5,- SGR bijdrage per persoon
Zorgeloos overnachten
Bij de ANWB heb je keuze uit een ruim reisaanbod met vele verschillende soorten verblijf, jaarlijks met grote zorg op service en kwaliteit samengesteld. Wij hebben alvast heel veel informatie over jouw overnachting(en) overzichtelijk op een rijtje gezet.
Praktische informatie
Bij een zorgeloze vakantie hoort ook een goede voorbereiding. Wij hebben heel veel algemene informatie over je vakantiebestemming en deze reis alvast overzichtelijk op een rijtje gezet. Voor meer informatie over je bestemming en reisvoorbereiding verwijzen wij je naar het kopje 'Landeninformatie' op deze pagina.
Landeninformatie
Bestemmingsinformatie
Wij streven ernaar je reisbescheiden vanaf 1 maand tot uiterlijk 1 week voor vertrek te versturen. De reisbescheiden vind je digitaal in je Mijn ANWB-account. Je ontvangt een e-mail zodra de reisbescheiden daar klaar staan. We raden je aan deze te downloaden en op te slaan op je tablet of telefoon. Deze kun je dan altijd raadplegen, hiervoor heb je geen internet nodig.
Fysieke items (zoals een reisgids of bagage inpakset) ontvang je ca. 5 weken voor vertrek per post.
Als je een reis boekt met vertrek binnen 14 dagen, dan kunnen wij niet garanderen dat het item op tijd wordt bezorgd. Deze zal dan naar alle waarschijnlijkheid op de mat liggen bij thuiskomst. Wij geven hiervoor geen compensatie.
De ANWB-cadeaukaart ontvang je automatisch per e-mail nadat de volledige betaling van de reis is voldaan. Je kunt deze kaart inwisselen bij alle ANWB-winkels, in de webwinkel en bij diverse uitjes met trouwe-ledenvoordeel bij ANWB Eropuit.
Gratis parkeren bij het hotel (1 auto per kamer, ter waarde van € 12,50 per dag, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Brons)
Bij aankomst bij het hotel parkeer je je auto gratis op de ruime parkeerplaats voor het hotel.
Cadeautje op de kamer bij aankomst (1 per kamer, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Zilver)
Er ligt een leuke verrassing voor je klaar op de hotelkamer.
Koffie of thee met een Bossche bol bij Bakkerij & Bakkerscafé Royal (1 per persoon, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Goud)
In het hotel ontvang je een voucher, waarmee je bij Bakkerij & Bakkerscafé Royal kunt genieten van een kopje koffie of thee met een Bossche bol. Bovendien ontvang je op vertoon van je voucher 10% korting op de inloopworkshop Bossche bollen maken. Gedurende circa 1,5 uur leer je hoe je de kenmerkende bol zelf maakt. Het eindresultaat is direct te nuttigen en koffie en/of thee zijn inbegrepen bij de workshop.
Dagschotel van de chef (1 per persoon, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Platina)
Geniet in het Mövenpick restaurant van een heerlijke dagschotel van de chef waarbij je kunt kiezen uit een vis, vlees, of vegetarische dagschotel.
Upgrade naar een superior kamer (per kamer, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Platina)
Vanaf lidmaatschap Platina verblijf je in een superior kamer. Deze tweepersoonskamers zijn uitgerust met extra comfort en geüpgrade voorzieningen, zoals snel internet en een minibar.