ANWB Vakantiedeals
18-daagse groepsrondreis Natuurlijk Costa Rica (vanaf vertrek april 2023)
Maak actief kennis met de nationale parken, de actieve vulkanen en de vele tropische planten- en diersoorten van Costa Rica. Bezoek het beroemde Tortuguero, de prachtige zandstranden van Manuel Antonio en de hangbruggen van La Fortuna.
- spa en modderbaden in Rincón de la Vieja inclusief diner onder sterrenhemel
- bezoek aan Tortuguero, Manuel Antonio en Rincón (incl. entreegelden t.w.v. circa € 50,-)
- krokodillen spotten op de Tarcoles rivier en strandverblijf in viersterrenresort
Reismenu
- Jouw reis
- Verblijf
- Reisprogramma
- Vluchten
- Excursies
- Praktische informatie
Jouw reis
Kenmerken van de reis
Natuur: 5/5 Strand: 3/5 Cultuur: 1/5 Reisintensiteit: 3/5
Speciaal voor natuurliefhebbers: een schitterende rondreis langs vulkanen, stranden en nevelwouden!
Vanuit de hoofdstad San José voert de route via de tropische laaglanden naar het Nationaal Park Tortuguero, waar we ons onderdompelen in het natuurschoon van dit waterrijke reservaat. We spotten ons eerste wildlife en verblijven in een lodge op basis van volpension.
De volgende passage voert naar de Sarapiqui rivier. In een bosrijke omgeving vol exotische fruitplantages heb je een hele dag om de vele diersoorten te spotten en tal van activiteiten te ondernemen op en rond de rivier.
Aan de voet van de Arenal vulkaan hebben we een adembenemend uitzicht op de vulkaan, misschien wel de mooiste op aarde: kegelvormig en vaak omgeven door een ring van wolken rond de top.
Dan op naar de meest beroemde stranden en baaien van het land in Nationaal Park Manuel Antonio. Hier heb je ook grote kans om luiaards en doodshoofdaapjes te spotten! Onderweg maken we een boottocht op de Tarcoles rivier en zien we grote krokodillen in het water liggen.
We verruilen de kust voor de koele nevelwouden van Monteverde met zijn hangbruggen, canopymogelijkheden en koffieplantages. In het vulkanisch gebied Rincón de la Vieja wachten niet alleen een spa en modderbad op je, maar ook een heerlijk diner onder de sterrenhemel.
Dan voert de route naar een rustige baai aan de beroemde Golf van Papagayo met mooie zandstranden en wuivende palmbomen. De zee is hier rustig en er kan heerlijk gezwommen worden. We verblijven in een mooi en ruim opgezet resort. Dé perfecte afsluiter van je reis door het tropische Costa Rica.
Vliegen met de beste luchtvaartmaatschappijen en comfortabel vervoer
We vliegen alleen met de meest gerenommeerde luchtvaartmaatschappijen, met ANWB begint jouw vakantie al aan boord. Op de bestemming reizen we in comfortabele middelgrote bussen met airconditioning.
Comfortabel en centraal gelegen hotels en lodges
We verblijven tijdens de reis in goede, vaak typisch Costa Ricaanse lodges op basis van logies en ontbijt. De accommodaties zijn comfortabel, beschikken over goede faciliteiten met veelal een zwembad en wifi. Ze liggen op prachtige locaties, in de natuurparken vaak omgeven door indrukwekkende flora en fauna. Tijdens ons strandverblijf aan het einde van de reis verblijven we in een ruim opgezet viersterrenresort.
Nederlandssprekende reisleiding
Onze Nederlandssprekende reisleiders weten alles over Costa Rica en maken er een onvergetelijke reis van. Neem reisleider Esther: ‘Costa Rica heeft echt alles in zich wat je van een tropische bestemming mag verwachten. Veel natuur, lekker eten, goede accommodaties en leuke activiteiten zoals raften en paardrijden. Kortom: Pura Vida!’
Heel veel inclusief
Wij streven ernaar je steeds meer waar voor je geld te bieden, vandaar dat er in deze reis naar Costa Rica diverse activiteiten inbegrepen zijn. Wat dacht je van een wandeling langs borrelende modderpoelen in Rincón de la Vieja of een boottocht te midden van de krokodillen op de Tarcoles rivier? Natuurlijk zit ook de populaire hangbruggenwandeling in La Fortuna inbegrepen. Bovendien hebben we de entreegelden (ter waarde van circa €50,-) voor de diverse nationale parken die we bezoeken al voor je betaald!
Groepsgrootte
Minimaal 10 / maximaal 20 deelnemers (er is geen minimum aantal nodig bij gegarandeerd vertrek)
Minimumleeftijd: 12 jaar
Inbegrepen
Wat is er inbegrepen in deze reis?
- vlucht Amsterdam - San José en v.v. (rechtstreeks met KLM of overstap met Lufthansa) incl. ruimbagage en gerelateerde belastingen & heffingen
- ruimbagage en vluchtgerelateerde belastingen en heffingen
- rondreis per airconditioned bus (afmeting is afhankelijk van de groepsgrootte), boot en losse transfers
- in verband met de beschikbare bagageruimte van het vervoer ter plaatse is, naast handbagage, 1 koffer/tas per persoon van maximaal 20 kg toegestaan
- 14 overnachtingen in sfeervolle hotels/lodges en 2 overnachtingen in viersterrenresort aan het strand (zie tab Verblijf)
- verzorging op basis van logies-ontbijt (met uitzondering van verblijf Tortuguero op basis volpension)
- stadswandeling, salsa les met cocktail en welkomstdiner in San José
- boottocht naar en verblijf in Tortuguero Nationaal Park
- excursieprogramma in Tortuguero (met onder meer boottocht en bezoek dorpje Tortuguero)
- hangbruggenwandeling in La Fortuna
- boottocht over de Tarcoles rivier om krokodillen te spotten
- bezoek aan en wandeling in Nationaal Park Manuel Antonio
- gratis entree tot de Spa in Rincón de la Vieja (inclusief vervoer)
- barbecue diner inclusief twee drankjes onder de sterrenhemel midden in Nationaal Park Rincón de la Vieja
- wandeling langs de vulkanische activiteiten van Las Pailas in Nationaal Park Rincón de la Vieja
- entreegelden voor Nationale Parken Tortuguero, Manuel Antonio en Rincón de la Vieja t.w.v. circa € 50,- p.p.
- Nederlandssprekende reisleiding van dag 1 t/m 17
- € 25,- reserveringskosten per boeking, € 5,- SGR bijdrage per persoon en € 2,50 Calamiteitenfonds per boeking
Niet inbegrepen
Wat is er niet inbegrepen in deze reis?
- optionele excursies (ter plaatse bij te boeken)
- fooienpot circa € 50,- per persoon (deelname niet verplicht, ter plaatse te betalen)
- fooien voor reisleiding en housekeeping
- niet genoemde maaltijden en persoonlijke uitgaven
Ledenvoordeel
Welk voordeel heb je als lid?
- word ANWB-lid én profiteer direct van de extra’s behorende bij Lidmaatschap Blauw
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
Geen lidmaatschap
Lidmaatschap Blauw
Lidmaatschap Brons
Lidmaatschap Zilver
Lidmaatschap Goud
Lidmaatschap Platina