Hyundai Excel I
Productieperiode: 1994 - 2000
- Consumentenprijs v.a.
- € 9.498
- 1.3 Gs62 KW Hyundai Excel I, Benzine, 3 deuren
- 1994 - 2000
- 3-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 10.633
- 1.3 Ls62 KW Hyundai Excel I, Benzine, 3 deuren
- 1997 - 2000
- 3-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 11.313
- 1.3 Ls62 KW Hyundai Excel I, Benzine, 3 deuren
- 1994 - 2000
- 3-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 9.498
- 1.3 Ls62 KW Hyundai Excel I, Benzine, 5 deuren
- 1994 - 2000
- 5-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 10.633
- 1.3 Ls62 KW Hyundai Excel I, Benzine, 4 deuren
- 1994 - 2000
- 4-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 10.315
- 1.3 Se62 KW Hyundai Excel I, Benzine, 3 deuren
- 1999 - 2000
- 3-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 10.633
- 1.5 Gs65 KW Hyundai Excel I, Benzine, 3 deuren
- 1994 - 2000
- 3-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 11.313
- 1.5 Ls65 KW Hyundai Excel I, Benzine, 4 deuren
- 1998 - 2000
- 4-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 10.905
- 1.3 lnull KW Hyundai Excel I, Benzine, 3 deuren
- 1994 - 1999
- 3-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 10.136
- 1.5 ls autnull KW Hyundai Excel I, Benzine, 5 deuren
- in 1996
- 5-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 13.477
- 1.5 ls autnull KW Hyundai Excel I, Benzine, 3 deuren
- 1994 - 1997
- 3-deurs
- Automaat
- Consumentenprijs
- € 13.312
- gsnull KW Hyundai Excel I, Benzine, 4 deuren
- in 1998
- 4-deurs
- Handgeschakeld
- Consumentenprijs
- € 11.543