logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

8-daagse autovakantie Filzmoos - Hotel Hanneshof & Bischofsmutze 4*

Filzmoos, een romantisch bergdorpje in hartje Oostenrijk. Ga op ontdekkingstocht door de adembenemende natuur aan de voet van de Bischofsmutze. In het Filzmooser Park beleef je ongetwijfeld een leuke tijd. Een binnen- en buitenbad, een funcourt, kinderspeelplaatsen en een Wellness staan garant voor een geweldige vakantie voor groot en klein.

  • gunstige ligging in het gezellige centrum van Filzmoos
  • Salzburger Sportweltcard en Filzmoos Sommer Card Classic met vele voordelen
  • kinderen t/m 5 jaar gratis

Jouw reis

Filzmoos is een gezellig plaatsje met een dorps karakter, ideaal gelegen in een rustig dal aan de voet van de Hoher Dachstein en de Bischofsmutze. Voor wandelaars biedt een vakantie in hartje Salzburgerland een schat aan mogelijkheden. Ontdek het prachtige alpenpanorama, snuif de heerlijke berglucht op en geniet van de groene weiden in de zomer. In Filzmoos is er een recreatiedomein met binnen- en buitenzwembad, sauna en solarium, een speeltuin, een outdoor klimmuur en nog veel meer. Verder kun je in de buurt van Filzmoos veel leuke uitstapjes maken. Wie zijn zomervakantie hier in het hart van het Salzburgerland doorbrengt zal zich niet snel vervelen.

Je verblijft in...
Je verblijft in één van de bijgebouwen die tegenover of vlakbij (max. 500 m) de sfeervolle en traditionele 4* zusterhotels Hanneshof & Bischofsmütze liggen. Allen bevinden zich in het centrum van Filzmoos. 

Je verblijft op basis van halfpension, alle verzorging vindt plaats in het hoofdgebouw. Hier bevinden zich ook alle faciliteiten.

Verlengen
Dit arrangement kan niet worden verlengd.

Waar bestaat deze reis uit?

  • 7 overnachtingen in Hotel Hanneshof Bischofsmutze op basis van ontbijtbuffet
  • dagelijks viergangenkeuzediner inclusief saladebuffet
  • 1x per week galadiner met themabuffet
  • dagelijks gratis entree tot het Freizeitpark Filzmoos met binnen- en buitenzwembad (weersafhankelijk)
  • Salzburger Sportweltcard en Filzmoos Sommer Card Classic met diverse kortingen (o.a. bergbaan Papageno, entree Freizeitpark Filzmoos, E-bike verhuur)
  • € 35,- reserveringskosten per boeking, € 5,- SGR bijdrage per persoon en € 2,50 Calamiteitenfonds per boeking

Verblijf

Hotel Hanneshof & Bischofsmutze 4*

De sfeervolle en traditionele 4* zusterhotels Hanneshof & Bischofsmütze liggen vlakbij elkaar op zo'n 50 meter afstand. Hier bevinden zich de hotelkamers en alle faciliteiten. De appartementen bevinden zich in verschillende bijgebouwen tegenover of vlakbij het hotel (max. 500 m), allen in het centrum van Filzmoos. In de hotels kun je ontspannen in het wellnesscentrum met o.a. overdekt zwembad, sauna en fitnessruimte. Gasten die in de bijgebouwen verblijven krijgen gratis toegang tot Freizeitpark Filzmoos (op ca. 200 m) met overdekt zwembad. Het resort heeft een restaurant, stube en bar. In het restaurant wordt dagelijks het ontbijtbuffet en 4-gangen menu inlusief saladebuffet geserveerd.

Faciliteiten

Verblijfstypes

Goed om te weten

Praktische informatie

Bij een zorgeloze vakantie hoort ook een goede voorbereiding. Wij hebben heel veel algemene informatie over je vakantiebestemming en deze reis alvast overzichtelijk op een rijtje gezet. Voor meer informatie over je bestemming en reisvoorbereiding verwijzen wij je naar het kopje 'Landeninformatie' op deze pagina.

Landeninformatie

Bestemmingsinformatie