Cybex Solution G2
Autostoeltjestest 2025
ANWB testresultaat: Goed - 7,6
Goed presterend zitje voor kinderen vanaf ongeveer 4 jaar, met mogelijkheid tot aanvullende bevestiging aan de Isofix ankerpunten (in de daarvoor vrijgegeven auto’s). De bevestiging aan de Isofix punten verhoogd de zijstabiliteit en verhindert het kantelen van het zitje. Soms kan de stabiliteit van het kinderstoeltje verbeterd worden door de hoofdsteun van de autostoel weg te halen of om te draaien. Het stoeltje is erg breed, maar biedt daardoor het kind veel ruimte.
De zitting is omhoog te klappen, waardoor het stoeltje minder ruimte in beslag neemt. Hierdoor is het handiger mee te nemen voor gebruikers van meerdere vervoersmiddelen of een huurauto.
Deze zitverhoger stoeltjes met rugleuning zijn ideaal voor kinderen vanaf circa 4 jaar. Jongere kinderen zijn nog te onrustig en kunnen voorover zakken bij het in slaap vallen. De fabrikant adviseert het zitje niet langer dan 9 jaar te gebruiken.
Beschrijving
R129 toelating: i-Size 100-150 cm
Zitverhoger met rugleuning voor kinderen van 100 tot 150 cm (vanaf ongeveer 4 tot 12 jaar)
Zit- en ligstand
Gewicht zitje: 5,8 kg
Montage in de auto
In de rijrichting met 3-punts autogordel, optioneel met aanvullende Isofix bevestiging (alleen voor vrijgegeven auto’s)
Plus- en minpunten
Pluspunten | Minpunten | |
---|---|---|
Veiligheid |
|
|
Gebruik |
|
|
Ergonomie |
|
|
Schadelijke stoffen |
|
|
Milieuverontreinigende stoffen |
|