Naar artikel
Friends having tapas at restaurant
Trouwe-Ledenvoordeel     

8-daagse fly-drive Mallorca - vanuit Oost

Hoe langer lid, hoe meer voordeel
Verken de hoogste toppen van het Tramuntanagebergte, rijd over smalle wegen met achter elke bocht weer een mooi stilleven en relax lekker op de witte zandstranden met een helderblauwe zee. Ook authentieke binnenlandse dorpjes en hoofdstad Palma de Mallorca mag je niet overslaan.
 
  • verblijf in het oosten en westen en ontdek vanuit hier al het moois van Mallorca
  • 2 luxe hotels op loopafstand van het strand
  • inclusief huurauto en de retourvlucht Amsterdam – Palma de Mallorca met Transavia
  • Jouw reis
  • Verblijf
  • Reisprogramma
  • Vluchten
  • Autohuur
  • Praktische informatie

Jouw reis

In één week ontdek je het eiland vanuit twee uitstekende uitvalsbasissen.

Je reis begint in Porto Cristo, een klein vissersplaatsje in het oosten van het eiland. Toe aan wat verkoeling? Bezoek dan één van de grotten in de omgeving. De Cuevas del Drach (Drakengrotten) en de Cuevas dels Hams liggen beide niet ver. 

Ook de baai van Alcúdia met zijn langzaam in zee aflopende zandstranden is binnen handbereik. Je kan een tussenstop maken in Manacor, waar de bekende Majorca parels worden gemaakt, de ‘echte’ nepparels van Mallorca.

Wat te denken van een dagje aan het witte zandstrand Es Trenc, ten zuiden van Porto Cristo? Ook in Ca’n Picafort geniet je van de zon op het prachtige strand of maak je een wandeling door de fraaie natuurgebieden rondom Ca’n Picafort. 

Dan naar het westen van het eiland. Even ten zuidwesten van Palma de Mallorca ligt aan de voet van het Tramuntanagebergte en aan een prachtige baai Santa Ponça. Dit voormalige vissersdorpje biedt een breed zandstrand, omzoomd door een sfeervolle boulevard.

Santa Ponça is de ideale uitvalsbasis voor de verkenning van bijvoorbeeld de kustplaats Port de Sóller, sfeervol gelegen tussen de sinaasappel- en olijfgaarden. Trotseer de haarspeldbochten en rijd door een prachtig natuurlandschap naar de top van de Serra de Tramuntana, neem een kijkje in Vall de Mossa met zijn prachtige natuurstenen huizen en ontdek de hoofdstad Palma de Mallorca.

Je verblijft in…

In Porto Cristo is het comfortabele Hotel THB Felip (18+) je thuisbasis. Dit hotel is gelegen aan de haven, op loopafstand van het centrum en heeft frisse lichte kamers. 

In Santa Ponça verblijf je in het moderne viersterrenhotel MSH Mallorca Senses (16+), met buiten- en binnenzwembaden en op een steenworp afstand van het strand. 

Je verblijft in bovengenoemde hotels op basis van logies en ontbijt. 

Rondreis inclusief vlucht en huurauto
Je vliegt vanuit Amsterdam rechtstreeks met Transavia naar Palma de Mallorca. Bij aankomst haal je de huurauto op bij de luchthaven en vertrek je richting de eerste stop van je rondreis. Het grote voordeel van een huurauto is dat je zelf bepaalt wanneer je vertrekt en waar je onderweg stopt. 

Tekorten aan huurauto's: vroeg boeken loont!
Op dit moment is er om diverse redenen een groot tekort aan huurauto's, vooral tijdens de populaire vakantieperiodes. We raden je dan ook aan om je fly-drive zo vroeg mogelijk te boeken om grote teleurstelling én prijsstijgingen te voorkomen.

Reisvarianten
Je kunt er ook voor kiezen deze reis andersom af te leggen. Bij de andere reisvariant start je in het westen van Mallorca en verblijf je de eerste vier nachten in hotel MSH Mallorca Senses, waarna je drie nachten verblijft in THB Felip. 

Verlengen
Dit arrangement kan niet verlengd worden.


Inbegrepen

 

Wat is er inbegrepen in deze reis?

  • retourvlucht Amsterdam – Palma de Mallorca met Transavia
  • 4 overnachtingen in THB Felip op basis van logies-ontbijt (zie tab Verblijf)
  • 3 overnachtingen in Hotel MSH Mallorca Senses op basis van logies-ontbijt
  • luchthavenbelasting en brandstofheffing
  • toegang tot de spa in Hotel Reverence Life (1 per persoon)
  • 7 x 24 uur autohuur type BB, Hyundai i10 of vergelijkbaar (afgifte op de luchthaven) (zie tab Autohuur)
  • € 25,- reserveringskosten per boeking, € 5,- SGR bijdrage per persoon en € 2,50 Calamiteitenfonds per boeking

Niet inbegrepen

 

Wat is er niet inbegrepen in deze reis?

  • kosten zoals niet genoemde maaltijden, entreegelden
  • toeristenbelasting lokaal tarief (ter plaatse te betalen)
  • parkeerkosten bij sommige hotels

Ledenvoordeel

 

Welk voordeel heb je als lid?

    Geen lidmaatschap
  • Word ANWB-lid én profiteer direct van de extra’s behorende bij Lidmaatschap Blauw
  • Lidmaatschap Blauw 
  • ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
  • Lidmaatschap Brons 
  • ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
  • entree voor Cuevas del Ham (1 per persoon)
  • Lidmaatschap Zilver 
  • ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
  • entree voor Cuevas del Ham (1 per persoon)
  • ANWB Extra reisgids Mallorca (1 per boeking)
  • Lidmaatschap Goud 
  • ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
  • entree voor Cuevas del Ham (1 per persoon)
  • ANWB Extra reisgids Mallorca (1 per boeking)
  • upgrade auto van type YB naar BB, Renault Clio of gelijkwaardig (1 per boeking)
  • Lidmaatschap Platina 
  • ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
  • entree voor Cuevas del Ham (1 per persoon)
  • ANWB Extra reisgids Mallorca (1 per boeking)
  • upgrade auto van type YB naar BB, Renault Clio of gelijkwaardig (1 per boeking)
  • welkomstdiner in beide hotels (1 per persoon)