5-daags all inclusive Vught - Hotel De Kruishoeve
- verblijf op basis van all inclusive
- geniet van het mooie Vught
- iedere avond volop entertainment
Jouw reis
Vanuit je hotel bereik je makkelijk de talloze fiets- en wandelroutes in de buurt van recreatieplas IJzeren Man, het langste strand van Brabant. IJzeren Man is genoemd naar de stoombaggermolen die hier aan het einde van de 19e eeuw zand afgroef voor bouwprojecten.
Bezoek bourgondisch ’s-Hertogenbosch met zijn prachtige architectuur, hippe winkels en gezellige kroegjes en ontdek wat er zo heerlijk is aan die overbekende Bossche Bol. In het Noordbrabants Museum zijn wisselende exposities te zien van zowel hedendaagse kunst als over aspecten van de lokale geschiedenis. Het Jheronimus Bosch Art Center is geheel gewijd aan het werk van de laatmiddeleeuwse schilder.
Indrukwekkend is een bezoek aan het Nationaal Monument Kamp Vught, dat getuigt van de verschrikkingen tijdens de Tweede Wereldoorlog.
Ook Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen, waar een van de meest uitgestrekte stuifzandgebieden van West-Europa ligt, vind je op korte afstand. Goed voor uren wandel- en fietsplezier.
Je verblijft in...
Midden in Noord-Brabant vind je Enjoyhotel De Kruishoeve. Je mag hier rekenen op een ontvangst op zijn Brabants: warm en zeer hartelijk. In elk van de 42 kamers is het goed toeven en uitrusten op de heerlijke bedden. De dag begint met een uitgebreid ontbijt. Het hotel is kleinschalig en je geniet er echt van de rust.
Je verblijft hier op basis van all inclusive.
Verlengen
Je kunt dit arrangement niet verlengen.
Waar bestaat deze reis uit?
- 4 overnachtingen in Enjoyhotel De Kruishoeve op basis van all inclusive (zie tab Verblijf)
- ontvangst met warme lunch of koffie met huisgemaakt appelgebak
- 4 keer uitgebreid ‘Enjoy’ ontbijt, warme lunch of lunchpakket en uitstekend driegangen keuzemenu
- gratis dranken van 17.00 uur tot middernacht (keus uit bier van de tap, rode en witte wijn, frisdranken, fruitsappen, jenevers en Apfelkorn)
- de gehele dag gratis koffie en thee
- iedere avond vertier en entertainment met onder andere live muziek, wandeling, filmavond
- voor de liefhebbers een bingoavond met prijzen aangeboden door het hotel
- kortingen voor bezienswaardigheden in de buurt zoals Nationaal Kamp Vught en het Noordbrabants museum
- korting op een mooie rondvaart in ’s-Hertogenbosch bij Rederij Wolthuis
- gratis parkeren (op basis van beschikbaarheid)
- gratis diverse fiets-, wandel- en autoroutes (per boeking)
- mogelijkheid om fietsen en e-bikes te huren
- gratis fietsenstalling voor eigen fietsen
- toeristenbelasting circa € 2,40 per persoon per nacht (vanaf 14 jaar, ter plaatse te betalen)
- word ANWB-lid én profiteer direct van de extra’s behorende bij Lidmaatschap Blauw
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 10,- (1 per boeking)
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 10,- (1 per boeking)
- portie mini-loempia’s in het hotel (per persoon)
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 10,- (1 per boeking)
- portie mini-loempia’s in het hotel (per persoon)
- late check-out tot 12.30 uur in plaats van 10.30 uur (per kamer)
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 10,- (1 per boeking)
- portie mini-loempia’s in het hotel (per persoon)
- late check-out tot 12.30 uur in plaats van 10.30 uur (per kamer)
- één dag fietshuur (per persoon)
- ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 10,- (1 per boeking)
- portie mini-loempia’s in het hotel (per persoon)
- late check-out tot 12.30 uur in plaats van 10.30 uur (per kamer)
- één dag fietshuur (per persoon)
- fles wijn om thuis na te genieten (per kamer)
Verblijf
Enjoyhotel de Kruishoeve
Enjoyhotel De Kruishoeve is in 2005 net buiten het Noord-Brabantse plaatsje Vught gebouwd. Je overnacht middenin het bos, op vijfhonderd meter van recreatieplas IJzeren Man. De Kruishoeve ligt tevens op korte afstand van Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen. Huur fietsen in het hotel en toer lekker door de bosrijke omgeving. Geniet aansluitend van een hapje eten in het restaurant en een drankje aan de bar in Hotel Restaurant De Kruishoeve.
Faciliteiten
Verblijfstypes
Goed om te weten
er is wifi aanwezig (gratis)
Fietsen zijn te huur bij de receptie van het hotel (€).
Wil je graag zelf je fiets meenemen? In de fietsenstalling kun je je fiets kosteloos stallen. Er zijn bovendien oplaadpunten voor e-bikes aanwezig.
- de kamers zijn niet-roken
- er is een lift aanwezig
Praktische informatie
Bij een zorgeloze vakantie hoort ook een goede voorbereiding. Wij hebben heel veel algemene informatie over je vakantiebestemming en deze reis alvast overzichtelijk op een rijtje gezet. Voor meer informatie over je bestemming en reisvoorbereiding verwijzen wij je naar het kopje 'Landeninformatie' op deze pagina.
Landeninformatie
Bestemmingsinformatie
Wij streven ernaar je reisbescheiden vanaf 1 maand tot uiterlijk 1 week voor vertrek te versturen. De reisbescheiden vind je digitaal in je Mijn ANWB-account. Je ontvangt een e-mail zodra de reisbescheiden daar klaar staan. We raden je aan deze te downloaden en op te slaan op je tablet of telefoon. Deze kun je dan altijd raadplegen, hiervoor heb je geen internet nodig.
Fysieke items (zoals een reisgids of ANWB bagage inpakset) ontvang je ca. 5 weken voor vertrek per post.
Als je een reis boekt met vertrek binnen 14 dagen, dan kunnen wij niet garanderen dat het item op tijd wordt bezorgd. Deze zal dan naar alle waarschijnlijkheid op de mat liggen bij thuiskomst. Wij geven hiervoor geen compensatie.
De ANWB-cadeaukaart ontvang je automatisch per e-mail nadat de volledige betaling van de reis is voldaan. Je kunt deze kaart inwisselen bij alle ANWB-winkels, in de webwinkel en bij diverse uitjes met trouwe-ledenvoordeel bij ANWB Eropuit.
ANWB-reisgids Nederland (per boeking, vanaf ANWB-lidmaatschap Blauw)
Bij je reisbescheiden ontvang je van ons een ANWB reisgids Nederland
Portie mini-loempia’s in het hotel (per persoon, vanaf ANWB-lidmaatschap Brons)
In het hotel smul je van een portie mini-loempia’s per persoon
Late check-out (per kamer, vanaf ANWB-lidmaatschap Zilver)
Op de dag van vertrek hoef je je kamer pas om 12.30 uur in plaats van om 10.30 uur te verlaten!
Eén dag fietshuur (per persoon, vanaf ANWB-lidmaatschap Goud)
Tijdens je verblijf mag je één dag uitkiezen waarop je gratis gebruik van een huurfiets maakt.
Fles wijn om thuis na te genieten (per kamer, vanaf ANWB-lidmaatschap Platina)
Bij je vertrek krijg je een fles wijn mee naar huis om daar nog even na te genieten van je verblijf in De Kruishoeve.
Wij verzorgen graag je reis- en/of annuleringsverzekering. Je kunt bij boeking opgeven of je dit via ons wenst te regelen.