Naar de inhoudlogo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage
Dit beeld mag alleen gebruikt worden voor en door de business line Reizen. Binnen Reizen mag dit beeld online gebruikt worden en in print tot een oplage van maximaal 500.000.
Dit beeld mag alleen gebruikt worden voor en door de business line Reizen. Binnen Reizen mag dit beeld online gebruikt worden en in print tot een oplage van maximaal 500.000.
Dit beeld mag alleen gebruikt worden voor en door de business line Reizen. Binnen Reizen mag dit beeld online gebruikt worden en in print tot een oplage van maximaal 500.000.
Beeld kan niet gebruikt worden ivm copyright onbekend

8-daagse rondreis Kleuren van de Provence

Ontdek vanuit drie plekken de charmes van de kleurrijke Provence. De route voert je langs de mooiste dorpen, zoals Les Baux-de-Provence, het Pausenpaleis in Avignon en van de glooiende wijngaarden naar de wild stromende Verdon bij Gréoux-les-Bains.
  • rondreis naar de mooiste dorpen van Vaucluse en de Alpes-de-Haute-Provence
  • verblijf in drie speciaal geselecteerde 3- en 4-sterren charmehotels met zwembad
  • inclusief welkomstdiner, wijnproeverij en ANWB Extra reisgids Provence

Jouw reis

Rondreis 
Met je eigen auto ontdek je de verschillende gezichten van de Provence tijdens deze kleurrijke rondreis. 

Reis langs de fleurige wijngaarden van Côtes du Rhône, die afsteken tegen de rotsen van de Dentelles de Mirail. Ontdek de mooiste dorpjes van Frankrijk en de Romeinse stad Arles, waar Van Gogh jaren verbleef. Vergeet je ook niet langs Orange te rijden? Uiteraard is het Romeinse amfitheater een bezoek waard, maar ook ‘onze’ nationale kleur komt er vandaan! 

Van de verrassende okertinten van het Colorado Provençal naar het paarsblauwe Plateau van Valensole vol met lavendel. En van de dieprode kleur van heerlijke Provençaalse wijntjes tot zonovergoten terrasjes op middeleeuwse pleintjes. 

Een rondreis waar je gegarandeerd kleurrijke herinneringen aan overhoudt!

Je verblijft in…
De eerste drie nachten verblijf je in Hotel Domaine de Cabasse gelegen in Séguret. Vanaf je hotelkamer kijk je uit op de groene wijngaarden, terwijl het zwembad juist omgeven is door paarse lavendelvelden en olijfbomen. 

Daarna verblijf je twee nachten in Hotel Domaine de La Petite Isle, dat ligt in het schilderachtige marktplaatsje L'Isle-sur-la-Sorgue. Een uitstekend uitgangspunt om steden als Avignon, Orange of Arles en het natuurgebied van Lubéron te ontdekken.

Je weg vervolgt zich naar dé lavendelstreek van de Provence. Je logeert daar twee nachten in Hotel Villa Borghese, een uiterst comfortabel hotel op loopafstand van het centrum van Gréoux-les-Bains. 

Je verblijf is in bovengenoemde accommodaties op basis van logies en ontbijt.

Verlengen
Je kunt deze rondreis niet verlengen.

Reisvariant
Wij bieden deze rondreis ook aan inclusief vluchten en autohuur. 

Bijzondere ervaringen

  • drink een glas wijn in Séguret

  • ruik je de lavendel? De geur van de Provence!

  • ga naar de antiek- en brocantestad van de Provence, L'Isle-sur-la-Sorgue

  • bezoek Arles: stad van de Romeinen én van Van Gogh

  • maak een tochtje door de Franse Grand Canyon, de Gorges du Verdon

  • indrukwekkende archeologie in Vaison-la-Romaine

  • geniet van Franse gebakjes van de lokale patisserie


Hoogtepunten

Séguret
Eén van de mooiste dorpen van Frankrijk

Mont Ventoux
Beklim 'De reus van de Provence’ (1912 m)

Antiekmarkt
Pareltjes scoren in L’Isle-sur-la-Sorgue

Avignon
Bezoek het gotische Palais des Papes uit de 14e eeuw

Lavendelvelden
Plateau van Valensole: koninkrijk van de lavendel

Gorges du Verdon

De grootste kloof van Europa

Ben je ANWB-lid? Profiteer van extra voordeel!

✓ ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)*
* log in met je lidmaatschapsnummer om dit voordeel te ontvangen

Verblijf

Zorgeloos overnachten

Tijdens deze rondreis ben je verzekerd van een verblijf in comfortabele en zorgvuldig geselecteerde accommodaties. We hebben alvast nuttige informatie over jouw vakantieverblijven op een rijtje gezet. Het is mogelijk dat je in een gelijkwaardig alternatief overnacht. Tijdens het boeken zie je welke verblijven precies zijn vastgelegd voor deze rondreis. 

Reisprogramma

  1. Dag 1 - Reisduur 11.5 uur - Reisafstand 1095 km

    Utrecht - Séguret

    Dit beeld mag alleen gebruikt worden voor en door de business line Reizen. Binnen Reizen mag dit beeld online gebruikt worden en in print tot een oplage van maximaal 500.000.
    Je begint in het noorden van de Provence, tussen de wijngaarden van de Côtes du Rhône, bij het dorp Séguret. 

    Séguret
    Meteen een prachtig Provençaals begin van je reis: dit middeleeuwse dorp is geclassificeerd als een van de 'mooiste dorpen van Frankrijk'. Het ligt prachtig, langs de wijnroute, met op de achtergrond de bergen van de Dentelles de Mirail.
     
    Lees meer 
  2. Dag 2 t/m 3

    Séguret

    Beeld kan niet gebruikt worden ivm copyright onbekend
    Vanuit Séguret ben je ook zo in de Drôme Provençale. Bovendien heb je tal van prachtige dorpen binnen handbereik, zoals Grignan, La Garde-Adhémar, Montbrun en Suze la Rousse.

    Mont Ventoux
    Ook voor een kijkje bij de legendarische Mont Ventoux zit je hier goed. Je zit ook dicht bij het Romeinse erfgoed van Vaison-La-Romaine en het amfitheater van Orange.
     
    Lees meer 
  3. Dag 4 - Reisduur 1 uur - Reisafstand 40 km

    Séguret - L'Isle-sur-la-Sorgue

    Dit beeld mag alleen gebruikt worden voor en door de business line Reizen. Binnen Reizen mag dit beeld online gebruikt worden en in print tot een oplage van maximaal 500.000.

    Je rijdt zuidwaarts, dieper de Provence in. Je verblijft in het 'Venetië van de Provence': L'Isle-sur-la-Sorgue.

    Lees meer 
  4. Dag 5

    L'Isle-sur-la-Sorgue

    frankrijk_provence-alpes-cote-d-azur_avignon_pont-saint-benezet_brug_pixabay
    L'Isle-sur-la-Sorgue is dé antiek- en brocantestad van de Provence. En er is nog een leuke markt ook. Het werd in de 12e eeuw gebouwd op paalwerken in de moerassen. Vanwege het vele water wordt het plaatsje ook wel 'het Venetië van de Provence' genoemd. 

    Vaucluse
    L'Isle-sur-la-Sorgue ligt in het hart van de Vaucluse. Op circa 25 kilometer ligt Avignon, de stad van de paus en van de beroemdste ‘pont’ van Frankrijk. En Arles, de stad van de Romeinen en van Van Gogh. En Orange, met het Romeinse amfitheater. Wist je dat het aan deze stad te danken is dat oranje ‘onze’ nationale kleur is geworden? Willem van Nassau erfde deze stad in de 16e eeuw en werd toen ‘prins van Orange’.  

    Mont Ventoux
    Bezoek ook de mythische Mont Ventoux. Als je in de goede periode bent bewonder je in de omgeving diverse lavendelvelden. Nog meer kleur? Iets voorbij Apt vind je de verrassende okerkleuren van ‘het Colorado van de Provence’. Geliefd bij fotografen!

    Beaux villages
    Er zijn in Frankrijk zo’n 150 dorpen geclassificeerd als ‘plus beaux villages de France’. In de Provence vind je er veel, waaronder Gordes, Ménerbes, Venasque en Roussillon die je alle vier binnen een half uur kan bereiken.  
     
    Lees meer 
  5. Dag 6 - Reisduur 1.5 uur - Reisafstand 95 km

    L'Isle-sur-la-Sorgue - Gréoux les Bains

    Dit beeld mag alleen gebruikt worden voor en door de business line Reizen. Binnen Reizen mag dit beeld online gebruikt worden en in print tot een oplage van maximaal 500.000.

    Je hebt onderweg waarschijnlijk al de nodige lavendel gezien, maar het koninkrijk van de lavendel is het Plateau van Valensole. En daar zit je vanuit je hotel vlakbij. Ook de beroemde Gorges du Verdon zijn vanuit het hotel goed te bereiken.

    Lees meer 
  6. Dag 7

    Gréoux-les-Bains

    frankrijk_provence-alpes-cote-d-azur_gorges-du-verdon_kloof_man_rotsen_uitzicht_pixabay

    Een ritje door de Franse Grand Canyon, de Gorges du Verdon? Of een bezoekje aan de lavendelvelden bij Valensole?

    Lees meer 
  7. Dag 8 - Reisduur 12.5 uur - Reisafstand 1220 km

    Gréoux-les-Bains - Utrecht

    Beeld kan niet gebruikt worden ivm copyright onbekend

    Tijd om weer naar huis te rijden. Met een hoofd vol zoete herinneringen en vermoedelijk een kofferbak vol goede wijnen en andere Franse heerlijkheden!

    Lees meer 

Fietshuur

Hieronder vind je de informatie over de fietshuur.

Beschikbare huurfietsen

Je kunt je eigen fiets meenemen of kiezen uit de beschikbare huurfietsen (niet inbegrepen in de prijs)

Huisdier EUR16- per dag ter plaatse te betalen

Over Hotel Domaine de Cabasse

Hotel Domaine de Cabasse ligt aan de wijnroute van de Côtes du Rhône en heeft een zwembad dat omgeven wordt door lavendel en olijfbomen. Het biedt een gastronomisch restaurant, begeleide rondleidingen door de wijngaard en wijnproeverijen.

Orange bevindt zich op circa 25 kilometer en je kunt een bezoek brengen aan de Romeinse ruïnes in het dorp Vaison-la-Romaine, zeven kilometer verderop. De Mont Ventoux ligt op circa 30 kilometer van het hotel.

Goed om te weten

Praktische informatie

Bij een zorgeloze vakantie hoort ook een goede voorbereiding. Wij hebben heel veel algemene informatie over je vakantiebestemming en deze reis alvast overzichtelijk op een rijtje gezet. Voor meer informatie over je bestemming en reisvoorbereiding verwijzen wij je naar het kopje 'Landeninformatie' op deze pagina.

Landeninformatie

Bestemmingsinformatie