Verkeersactualiteiten
Gekantelde vrachtwagen op A15 bij knp. Benelux (19-12-25)
Op de A15 Rotterdam richting Europoort is vrijdagochtend vroeg een vrachtwagen met schroot gekanteld. De hoofdrijbaan was bij knp. Benelux in beide richtingen dicht. Verkeer werd in beide richtingen via de parallelbaan geleid. Vanaf 07.00 uur was in beide richtingen alleen de linkerrijstrook dicht. Vanaf 09.45 uur is de hoofdrijbaan richting Europoort weer dicht om de vrachtwagen te bergen.
A1 deze week 's nachts dicht voor werkzaamheden (19-12-25)
Op de A1 van Amsterdam naar Apeldoorn wordt deze week aan de weg gewerkt tussen knooppunt Hoevelaken en Barneveld. De weg is dagelijks dicht tussen 21.00 en 05.00 uur.
A73 dicht door ongeluk. (18-12-25)
Door een ernstig ongeluk donderdagmiddag was de A73 lange tijd dicht tussen Roermond-Oost en knp. Het Vonderen. Dit gebeurde vanuit Nijmegen naar Maasbracht en er was een bestelbus en een vrachtwagen bij betrokken. Rond 21.00 uur kon de weg pas weer worden vrijgegeven.