logo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

Eindhoven: toegangsbewijs Philips Museum

4% korting | Boekbaar via GetYourGuide

Leer meer over geschiedenis en technologie met een toegangsbewijs voor het Philips Museum in Eindhoven. Zie hoe de producten van het bedrijf evolueerden in het museum dat is gehuisvest in een gloeilampenfabriek uit 1891.

Highlights

  • Krijg een kijkje in de gedachten en handelingen van Philips' oprichter Gerard Philips.
  • Leer meer over de rijke geschiedenis van de Philips-producten.
  • Ontdek de geschiedenis en toekomst van AI en de rol van Philips hierin.

Volledige omschrijving

Loop langs de tijdlijn van het bedrijf en leer stap voor stap over de geschiedenis van de producten van Philips. Je zult zien hoe nieuwe uitvindingen de samenleving in de vorige eeuw tot op de dag van vandaag hebben beïnvloed.

Reis terug naar 1891 en zie hoe de eerste gloeilampen werden gemaakt. Ga op een reis door het verleden met de verschillende producten en uitvindingen van Philips en bekijk de geschiedenis en toekomst van AI in de tentoonstelling 'brAInpower'.

Je krijgt te zien hoe Philips zichzelf steeds opnieuw uitvindt en hoe zijn innovatieve technologie een belangrijke rol speelt in maatschappelijke veranderingen. Eerst met elektrisch licht en later met radio, televisie en het aanbreken van het digitale tijdperk. Tegenwoordig staat Philips vooraan bij belangrijke innovaties in de gezondheidszorg. Zoals altijd is het doel van het bedrijf het leven van mensen te verbeteren.


Prijzen en tickets
Prijs zonder ledenvoordeel
Vanaf € 12,50 per persoon
Als ANWB lid ontvang je 4% korting bij het boeken.
Let op: deze aanbieding is uitsluitend verkrijgbaar via deze website en niet in de ANWB-winkels.