Wat is de camping verplicht bij sluiting aan ons te vergoeden

Vraag gesteld door henk56 op 13 juni 2018

Camping de veerhoeve gaat herstructureren, alles moet leeg en er komen huisjes. ( projectontwikkelaar) watmoeten ze aan ons vergoeden en welke bedrag(en)?

Antwoord van Marika

ANWB Expert

De camping waar u staat gaat herstructureren. U vraagt zich af wat de vergoeding in verband met die herstructurering is.

Indien het hier gaat om een RECRON aangesloten camping dan hebt u op grond van artikel 12 lid 5 van de RECRONvoorwaarden voor vaste plaatsen recht op een tegemoetkoming in de kosten die verband houden met de verplaatsing of verwijdering van uw kampeermiddel indien er geen vervangende plaats wordt aangeboden of indien u gedurende de opzegtermijn de plaats leeg en volledig opgeruimd moet opleveren.

In uw geval moet u alles leeg opleveren gedurende de opzegtermijn. Als u een verplaatsbaar kampeermiddel hebt dan zou uw vergoeding €1.498 moeten zijn. Indien u een verplaatsbaar en niet meer verplaatsbaar geschakeld/dubbel kampeermiddel hebt dan is de vergoeding €2.247.

Meer informatie over herstructurering vindt u op onze website.