Ben je verplicht om als economisch eigenaar een stacaravan te slopen

Vraag gesteld door klaas7 op 15 april 2015

Als je overeenkomst is afgelopen en afstand doet van je economisch eigendom, ben je dan verlicht de caravan te slopen?

Antwoord van David

ANWB Expert

In het geval dat er RECRON-voorwaarden van toepassing zijn, geldt dat de recreant verantwoordelijk is voor het verwijderen van al hetgeen zich op de laatste dag van de overeenkomst op de plaats bevindt of heeft bevonden, uitgesloten eigendommen van de ondernemer. Dit is opgenomen in artikel 15 van de RECRON-voorwaarden. Het maakt hiervoor niet uit of de ondernemer of de recreant de overeenkomst beëindigd. Ook als er geen RECRON-voorwaarden van toepassing zijn, dient de recreant de plaats te ontruimen en het kampeermiddel te verwijderen. 

Meer informatie hierover vindt u nog op onze website: http://www.anwb.nl/rechtshulp/op-de-camping en http://www.anwb.nl/rechtshulp/op-de-camping/stacaravan-en-uw-rechten/roerend-of-onroerend