Stille banden
Vraag gesteld door op 26 maart 2020
Op mijn Octavia station liggen nu Michelin Cross climate all season banden. In het interieur hoor ik veel lawaai; zal dit verminderen als ik deze vervang door de Primary 4 (68 dB)banden?

Antwoord van Jos
ANWB ExpertU vraagt of een set Michelin Primacy u minder afrolgeluid oplevert in het interieur dan de huidige CrossClimate all-seasons.
De factor bandenmaat en andere specificaties spelen ook nog een rol voor een onderlinge vergelijking, maar de Primacy 4 is een absolute premium zomerband met ook een ''goede tot zeer goede'' beoordeling op het gebied van afrolgeluiden. Zowel binnen als buiten. Niets ten nadele van de CrossClimate maar een all-season moet op bepaalde vlakken nu eenmaal bepaalde tekortkomingen toestaan.
Dus wanneer geluidsreductie uw doel is, dan gaat u dat zeker realiseren. En bovendien is de Primacy overall een absolute topband zoals ook blijkt uit onze laatste zomerbandentest.
Deel deze pagina