Vragen gesteld door de Leden

Beantwoord door Experts

4 expert vragen

  1. Recronvoorwaarden voorwaarden, artikel 12, lid 5, Sub a

    Gevraagd op 15 oktober 2015

    Eind sep 2015 hebben wij een aangetekend schrijven gehad met de mededeling dat wij 31 december 2016, het park moeten verlaten door ingrijpende herinstructuering. Mijn vraag is kan ik ...

  2. Kan een campingeigenaar bij verkoop van mijn caravan (die op zijn plek staat) bepalen dat de mogelijke koper over vijf jaar de caravan van het campingterrein moet verwijderen?

    Gevraagd op 7 oktober 2015

    Deze "regel" staat in de overeenkomst die ik heb getekend. Maar is dit rechtsgeldig? Mag een campingeigenaar dit zomaar bepalen. Volgens hem is de caravan onder de € 9000,- waard en dan heeft hij de regel bij doorverkoop dan moet de caravan binnen 5 jaar van het terrein af. Alvast hartelijk dank voor uw moeite. 

  3. Ik wil mijn Chalet verhuren.

    Gevraagd op 17 juni 2015

    Ik wil mij Chalet verhuren, maar in het huis reglement van Chaletpark Rustiek staat in Art. 8.1 Onderverhuur. Verhuur van uw chalet aan derden staan wij niet toe. Mijn vraag:is het te...

  4. mag een camping baas jouw verplichten bij wie ik mijn nieuwe stacaravan moet kopen

    Gevraagd op 27 maart 2015

    ik wil een nieuwe stacaravan kopen maar die mag ik alleen kopen bij connecties van de camping eigenaar,zelf heb ik veel adressen die meer waar en kwaliteit voor minder geld aanbieden.