Verkeersactualiteiten
Start wintertijd: drukke spitsen (29-10-25)
November staat bekend als de drukste filemaand van het jaar. Vooral de avondspitsen verlopen extra druk. Er is simpelweg meer verkeer, omdat weinig mensen vrij nemen of met vakantie zijn. Maar ook andere factoren dragen bij aan de drukte. Door de wintertijd is het eerder donker. Daarnaast is er meer regen en wind, waardoor mensen hun rijgedrag aanpassen. Je leest hier meer over op onze website.
A15: auto over de kop (28-10-25)
Op de A15 Nijmegen richting Rotterdam sloeg tijdens de dinsdagavondspits een auto over de kop bij Hardinxveld-Giessendam. Dit gebeurde omstreeks 18.00 uur. De rechterrijstrook was dicht. Vanaf afrit Arkel liep de vertragingstijd op tot ruim een uur. Verkeer naar Rotterdam kon omrijden via de A27, A59 en de A16. Rond 19.00 uur was de weg weer vrij.
Files bij Rotterdam door ongeluk met vrachtwagen (28-10-25)
Nog voor het begin van de dinsdagochtendspits gebeurde op de A15 Europoort richting Rotterdam een ongeluk bij Rotterdam-Heijplaat. Hierbij is een container van een vrachtwagen gevallen. De hoofdrijbaan was dicht en het verkeer ging via de parallelbaan. Dit leverde minstens een uur vertraging op. Hierdoor stond het o.a. ook vast op de A4 Den Haag richting Rotterdam. Rijkswaterstaat kon de A15 even voor 13.30 uur weer helemaal vrijgeven.