Kritiek alom op goedkeuring Duitse tol
De goedkeuring van de Duitse tolplannen door eurocommissaris Bulc stuit op veel kritiek bij politici in binnen- en buitenland. Met de goedkeuring passeert Bulc de resolutie van het Europees Parlement waarin tekst en uitleg werd gevraagd over de deal met de Duitse minister van verkeer.
Ook is er geen antwoord gegeven op de vraag waarom de procedure van de Commissie tegen Duitsland opeens plotseling is gestopt, zoals de ANWB met vier andere Europese autoclubs onlangs heeft gevraagd.
Europees Parlement wenst opheldering
In Brussel wenst het Europees Parlement alsnog opheldering van commissaris Bulc. In Den Haag probeert parlementariër Martijn van Helvert, minister Schultz te bewegen om met Oostenrijk een procedure voor het Hof van Justitie voor te bereiden. De minister geeft aan dit alleen te willen doen indien nodig.
Meer nieuws
- Vertraging grens Duitsland - Oostenrijk 07 aug 2022
- Langdurig vertraging (A29) Haringvlietbrug 07 aug 2022
- A50 ruim twee weken dicht 07 aug 2022
- Grenscontroles in vijf Europese landen 07 aug 2022
- Tweede zwarte zaterdag: Wederom topdrukte op Europese wegen 07 aug 2022
- Stakingen/acties in Europa 07 aug 2022